1

Temat: Clenie w Lizbonie

Siemano! Regres zawitał do Polski i mnóstwo dawnych spółek transportowych splajtowała, więc szukam takiej, co mi zapewni profesjonalne clenie w Lizbonie. Wpisywałem w wyszukiwarkach następujące frazesy: transport międzynarodowy w Tirsped Sp. z o.o., skrobałem również magazyn celny, lecz pojawiały mi się przedsiębiorstwa z drugiego końca Polski. Jak i w jakiej kompanii wy to robicie?

2

Odp: Clenie w Lizbonie

Kiedy w naszej pracy pragnęliśmy przewieźć towary, skorzystaliśmy z oferty docenianej firmy Tirsped. Ona świetnie nam przygotowała szybki transport do Meksyku. Firma poleca usługi na wysokim poziomie, troszczy się o to, aby mieć partnerów w różnorodnych zakątkach świata. Piekielnie byliśmy usatysfakcjonowani z jej usług, nade wszystko z podejścia jej profesjonalistów do odbiorców. Tirsped proponuje swoje usługi w zgodzie z obowiązującym wymaganiami prawnymi. W tej firmie wynajęliśmy też magazyn, który doskonale zaspakajał nasze oczekiwania.

3

U nas w Dziabdzioszycach wszyscy sprzedają na targowisku. Od Stolara przynosi kuropatwy, drugi mleko. Ja mam buraki i krowy pase. Syn Waldka z drewna drogi krzyzowe struga.

4

Pierwszorzedne forum. Świetnie, iż do was zajrzałam. Po przeczytaniu całego tematu jestem obeznana z logistyki i jestem gotowa, żeby udać się do dyrektora na rozmowę... Niskie ukłony dla Was! Dajecie w gary! : D