Temat: Najlepsze rozwiązanie to rower

Witam! Od jakiegoś czasu polecany jest zdrowy tryb życia. Doszedłem do wniosku, że tej jesieni sam zatroszczę się o swoją kondycję. Nienawidzę biegać, no więc dla mnie najlepszym rozwiązaniem będzie rower. Odnalazłem świetną spółkę, ale niestety tam w głównej mierze były tego typu modele jak Rower Cervelo Ultegra Tak więc nie dla mnie. Dlatego szukałem dalej. W końcu gdzieś w gazecie zobaczyłem dobry artykuł zatytułowany polecane rowery Cervelo S3. Przyznam szczerze, że ich ocena była korzystna. Aczkolwiek wpadłem na pomysł, że zajrzę tutaj. Chciałbym Was zapytać czy zaproponujecie mi jakiś fachowy rower na jesień? Macie swoich faworytów?

2

Odp: Najlepsze rozwiązanie to rower

Moim zdaniem ludzie wybierają rowery, które będą pasować do ich wytycznych. Normalna sprawa, że kupując rower na okres jesienny, on też będzie dobry w innym czasie. Aczkolwiek wiele osób decyduje się na wzięcie fachowych. Wiem o tym z własnego życia. Od dawna uprawiam kolarstwo i dla mnie dobry rower to coś znaczącego. Z tej przyczyny poszukiwałem dobrej firmy, która zaproponuje mi taki rowerek. Na szczęście mój kuzyn pokazał mi pewną stronę internetową http://www.colex-rowery.pl/kategoria/producent/cannondale/rowery/seria-scalpel która okazała się być własnością spółki Colex. To tam kupiłem dla siebie rower w korzystnej cenie. Byłem usatysfakcjonowany. Najlepszej klasy rowery. Polecam gorąco!

3

hyhyyh, człowieniu… nie wiem o co kaman, ale niech ktoś pójdzie zreperować pogodę bo chcę pojechać swym nowokupionym Cannondale F29 na przejażdżkę. jee, to jest szpan! jest zaj**e szybki i zakochałem się w nim od 1 wejrzenia.

4

Jeżeli rozchodzi się o producenta rowerów szosowych, Cervelo jest super. Widziałam, że sklep oferuje dość bogaty ich wybór. Osobiście zamówiłam u nich Cervelo P2 i bardzo spoko. Ceny są konkurencyjne w porównaniu z zagranicznymi firmami. Wszelakie nowości pojawiają się u nich ekspresowo. Fajne jest to, że sprzedają ponadto słodkie rowery biegowe, dla chłopców i dzieczynek. Wygodne, kolorowiutkie, zauroczyły mnie. I chyba, dość tanio!

5

Normalna sprawa, że wszystkie rowery są odpowiednie na czas jesienny. Mój partner takie wziął. Nawet jak poszukiwał fachowej firmy to jego przyjaciel wspominał, że znalazł bezpieczne rowerki dziecięce w Poznaniu. Czemu nie?! Może za jakiś czas, bo w tym momencie tego nie potrzebujemy. Nasza córka jest jeszcze za maleńka. Proszę Was zmieńmy temat. Albo wychodzę stąd. Nie doradzę Wam. Żegnam!

6

Myślę, że podejmowane tematy na forach są potrzebne. Nie raz namyślałem się jaki model roweru będzie najodpowiedniejszy na jesień. Nawet przedwczoraj oglądałem ździebełko o rowerach Cervelo P1. Muszę przyznać, że mam coraz to większą chęć zakupić taki rower. Trochę przytyłem. Aczkolwiek jeszcze muszę to bardzo dobrze przemyśleć, ponieważ pragnę być pewny na 100% swojego zakupu.