Temat: Kolekcja nasion

Witam ; ) W ostatnim czasie zacząłem kolekcjonować rozmaite nasiona. W tej chwili mam już dużą kolekcję, jednakże stale szukam nowych nasion. Niesamowicie zachęcił mnie do wytrwałego kolekcjonowania, dział na witrynie internetowej pt.: Shiva Skunk, w którym były ciekawe informacje o tych nasionach. Powinienem stwierdzić, że dużo czasu mi zajmuje poszukiwanie wyjątkowych odmian. Swego czasu, żeby odnaleźć nowe rodzaje, wstukałem w Google słowo kluczowe: amnesia haze. Ja wy które nasiona niedawno zakupiliście do własnej kolekcji?

2

Odp: Kolekcja nasion

Zobaczyłam w ostatnim czasie w sieci znakomity artykuł o nazwie: nasiona indoor, który był szalenie interesujący. Możliwe że zacznę zbierać najróżniejsze nasiona, dlatego że to daje sporo satysfakcji. Lecz przedtem muszę zakupić pojemniki do trzymania nasion.

3

Odp: Kolekcja nasion

Zakupiłam ostatnio najróżniejsze oryginalne nasiona. Odszukałam je dzięki ulotce, na której znajdował się napis: ak 47 auto. Muszę oznajmić, że moja kolekcja ciągle się powiększa. W tym momencie szukam nasion w sieci, gdyż tam jest ich wielki asortyment.