1

Temat: DJ sprzęt

Współcześnie każda osoba pragnąca zająć DJ-owaniem ma ogromne możliwość. Różnorakie urządzenia jak kolumna aktywna udostępnione są w wielu punktach sprzedaży, też w sieci. Wystarczy wyłącznie troszkę posprawdzać, a bardzo szybko nabyć będzie okazja właściwe urządzenia. Ich dobór zależy od takich elementów jak ilość pieniędzy, jakie możemy wydać czy też od własnych wymagań co do sprzętu. W związku z tym polecam tego rodzaju sklepy, gdzie jest możliwość, aby uzyskać fachową poradę.

2

Odp: DJ sprzęt

Dla dj-a niewątpliwie doskonały zakup to powermixer. Kiedy się używa powermikser, w tamtym czasie brzmienie muzy jest niesamowite. Ja ostatnimi czasy przygotowywałem ogromną imprezę. Musiałem zamówić niezbędny sprzęt. Teraz jest go spory wybór w sklepach. Myślę że należy inwestować szmal w sprzęt najwyższej klasy, bo wówczas brzmienie jest najlepsze. Niedawno czasu popsuły mi się słuchawki, z tej racji muszę zamówić nowe. Mam ulotkę, na której jest umieszczony napis: sprawdzone słuchawki dj.

3

Żeby dj był zupełnie usatysfakcjonowany, niezbędny jest umożliwiający programowanie kontroler MIDI. Ja szalenie krótko jestem dj-em, toteż nie mam jeszcze ogromnego doświadczenia, ale na sprzęcie się fantastycznie znam. Mój kumpel jest również dj-em, i czasami gramy wspólnie na różnorodnych imprezach. Jakiś czas temu tworzyłem muzykę na urodziny mojej laski. Chciałem, żeby to wyszło rewelacyjnie, toteż zainwestowałem szmal w Subwoofery Aktywne. Trochę mnie to kosztowało, jednakże było warto.

4

Osobiście dj-owaniem trudnię się rzadko, lecz mam kolegę, który trudni się tym zawodowo. Dla niego różnorodne zaawansowane technicznie miksery oraz inne takiego typu urządzenia, jak m.in. monitor aktywny, nie skrywają żadnych zagadek. Poszukując nowoczesnych i najlepszych rozwiązań, przeważnie przegląda internet. Odnaleźć tam da się bowiem, identycznie jak w innego rodzaju tematach, wiele cennych informacji, jak i nabyć bardzo dobre akcesoria.