1

Temat: Odpowiedni zakup dla DJ'a

Dla dj-a niewątpliwie doskonały zakup to powermiksery. Gdy się używa powermikser, wtenczas brzmienie muzy jest fantastyczne. Ja swego czasu przygotowywałem sporą imprezę. Musiałem wybrać niezbędny sprzęt. W tym momencie jest go ogromny wybór w sklepach. Moim zdaniem warto inwestować kapustę w sprzęt wysokiej klasy, ponieważ w owym czasie brzmienie jest najlepsze. Jakiś czas temu czasu zepsuły mi się słuchawki, zatem muszę kupić nowe. Mam broszurę, na której znajduje się napis: solidne słuchawki dj.

2

Odp: Odpowiedni zakup dla DJ'a

Doskonała inwestycja to kolumny głośnikowe, zatem warto wydać na to forsę. Ja jestem dj już szalenie długo, z tego względu mam już ogromne doświadczenie. Aktualnie przygotowuję dużą imprezę dla moich przyjaciół. Mam przygotowane najróżniejsze kawałki. Myślę że zabawa będzie cudowna! Powinienem kupić jeszcze mikser, więc poszukam w Internecie. Swego czasu widziałem tam dział internetowy pt.: nowoczesny mikser dj. Tam niewątpliwie wyszukam ofertę miksera.

3

Odp: Odpowiedni zakup dla DJ'a

Żeby dj był w pełni zadowolony, konieczny jest zaawansowany technologicznie kontroler MIDI. Ja szalenie krótko jestem dj-em, zatem nie mam jeszcze sporego doświadczenia, ale na sprzęcie się znakomicie znam. Mój kolega jest też dj-em, i czasem gramy razem na różnych imprezach. Niedawno tworzyłem muzę na urodziny mojej narzeczonej. Chciałem, żeby to wyszło rewelacyjnie, z tego powodu zainwestowałem kasę w Subwoofer Aktywny. Co nieco mnie to kosztowało, lecz było warto.