1

Temat: Co na ścianę?

Dzień dobry! Zwracam się z pytaniem – w jaki sposób dobrze jest ozdobić ściany w mieszkaniu? Pytam z tego powodu, ponieważ ostatecznie ukończyliśmy remont i dzisiaj przyszła chwila na dekorowanie odnowionych pokoi. Macie jakiekolwiek sugestie? Czy dla przykładu lustro do salonu to dobre rozwiązanie? Czekam na uwagi!

2

Odp: Co na ścianę?

Styl w którym zostanie zaaranżowany nasz dom zależny jest w szczególności od dobieranych dodatków. Różnorodne rzeczy – czy to powieszone na ścianach czy postawione w różnych miejscach, nadadzą określonego charakteru. I dokładnie mając to na uwadze, kilka dni temu kupiłam niezwykle ciekawe lustra dekoracyjne do salonu. Dzięki temu jego wnętrze wygląda jeszcze korzystnej! Evolution Home to e-sklep, w którym znalazłam dla siebie lustro – gorąco polecam odwiedzenie ich strony evolutionhome.pl/pl/c/Nowoczesne/57

3

Wybór dekoracji do mieszkania to niełatwy temat. Tydzień temu małżonka kupiła stylowe lustra srebrne. Przyznam, że są ładne, jednak znów nie konsultowała zakupów ze mną! Ja bym z chęcią także coś dobrał do salonu bądź sypialni! Ale na razie nie mam ku temu okazji...

4

Uwielbiam zwiedzać stare pałace! Cudowne meble czy też elementy dekoracyjne w ich salach pozwalają mi chociaż w wyobraźni przenieść się do tamtych czasów. Sama mam mieszkanie w kamienicy, ale staram się, by posiadane pokoje, choć za pomocą dodatków, przywoływały te dworskie klimaty. Na szczęście aktualnie w sklepach da się odszukać dużo stylowych przedmiotów!

5

Prosta sprawa, że najoryginalniejszą ozdobą na ścianę mogą okazać się obrazki. Sama takie kupiłam. Nawet jak poszukiwałam profesjonalnej spółki to ktoś mi proponował mi oryginalny obraz przestrzenny. Dlaczego nie?! Może kolejnym razem, ponieważ w tej chwili tego nie chcę. Proszę Was pogadajmy o czymś innym. Albo znikam stąd. Ja Wam nie pomogę. Bye!

6

Bardzo dziękuję za powyższe wpisy. Zdziwiło mnie na plus, iż tak od razu daliście odpowiedź na moje pytanie. Z pewnością przemyślę wszystkie pomysły, niektóre są wyjątkowo interesujące! A tak w ogóle budujące jest to, iż inne osoby także mają takiego rodzaju dekoracyjne dylematy. Jak już coś znajdę, to dam znać. Pozdrawiam gorąco – trzymajcie się!