Temat: Jak rozweselić wnętrze domu?

Hej! Zauważyłam, że moje gniazdko prezentuje się smutno. Toteż pomyślałam, że warto będzie coś odmienić i dać jakieś interesujące akcenty. Nie znoszę przesady, lecz bez wątpienia małę rzeczy okażą się czymś super. Myślę nad ogarnięciem fotek z różnych okresów mojego żywotu. Zastanawiam się czy odnajdę gdzieś taniego producenta ramek. W rzeczywistości jakimi rzeczami najlepiej ozdobić chatę?

2

Odp: Jak rozweselić wnętrze domu?

Jest mnóstwo fajnych rozwiązań na udekorowanie chałupy. Jednak ja mało rozumiem w tej sytuacji, ponieważ takimi sprawami trudni się żona. Nawet jak szukała dekoracji do mieszkania, to jej znajoma gadała, że ostatnimi czasy pod hasłami oryginalne rękodzieło na prezenty coś namierzyła. Ciekawa rzecz, lecz w tej chwili ona tego nie potrzebuje. Poza tym już Justyna coś zamówiła.

3

Uważam, że odnajdziemy co niemiara ciekawych rozwiązań na ozdobienie chaty. Niedawno moja małżonka myślała jak można ozdobić chatę. Miała multum pomysłów na sekundę. Wpierw były obrazki, lecz wreszcie wymyśliła, że może znajdzie jakieś stylowe ramki na fotografie. W necie odnalazła pewną stronę online http://carmelita24.pl/pages/Drukowanie-ze-zdjec.html której właścicielem była firma Carmelita24. Stwierdzę, że sam sprawdziłem ich oferty i byłem zszokowany niskimi cenami. W przeciągu dnia paczka znalazła się u nas. Polecam bardzo serdecznie ten sklep!

4

Na pewno znajdziemy multum ciekawych rozwiązań na udekorowanie chaty. Jednak jako facet niewiele wspomnę o tym, toteż to oddałem małżonce. Niedawno usłyszałem jak znajoma Malwiny opowiadała, że zamówiła sobie stylowe i ciekawe ramki do zdjęć. Stwierdzę, że dobra sprawa, lecz nasz dom jest pięknie udekorowany. Ogólnie nie ogarniam tej dyskusji. W ogóle spadam stąd. Bye!

5

Wreszcie temat dla mnie. Non stop trafiam na męskie rozmowy. Powiem, że szukam pomysłów na dekorację mieszkania. Nawet w Bing napisałam hasła tanie ramki do zdjęć i odnalazłam multum interesujących propozycji. W weekend wszystko przejrzę i coś wybiorę. Pragnę, żeby moje gniazdko nie prezentowało się tak nudno. big_smile