1

Temat: Kto mógł to wiedzieć?

Dzień dobry ; ) W mojej spółce będę potrzebował części do koparki. Non stop są jakieś trudności z tym sprzętem. Jak zakładałem tę firmę nawet w minimalnym stopniu nie spodziewałem się, że będzie tak trudno : ( Ponoć podzespoły firmy caterpillar się tak nie psują, co myślicie ? A wy jakich podzespoły przeważnie używacie?

2

Odp: Kto mógł to wiedzieć?

Na budowie, gdzie jest zatrudniony mój mąż kupuje się zazwyczaj gąsienice, ponieważ one się często zużywają. Wiem o tym, bo nieraz o tym słyszałam od męża. Powinnam szczerze powiedzieć, że nie jestem zadowolona z tego, że małżonek jest zatrudniony na tej budowie. Zajęcie takie wydaje mi się mało ambitne, chociaż być może to tylko moja opinia. Kto wie, możliwe że mój mąż za jakiś czas odnajdzie lepsze zajęcie.

3

Kiedy pracowałem na budowie, potrzebowałem różnych podzespołów, w zależności od tego, co się popsuło. Pamiętam, że szef kupował je w świetnej spółce Glimat, a jeśli chciał dokonać zakupu podzespołów w niewygórowanych cenach, mógł to zrobić w spółce Wibako. Tam było trochę taniej, bo były one już wykorzystywane w innej maszynie. Więcej danych można odszukać na stronie internetowej http://glimat.pl. Muszę wam powiedzieć, że podzespoły z przedsiębiorstwa Glimat, prawie wcale się nie psuły.

4

Moi drodzy, spadam. Nie zdążyłem sie nagadać ale przewidywałem ze tak bedzie, tak to bywa jak gna człowieka nawał obowiazków. Najcześciej nabywam coś dla szefa mojego zakładu, gdyz ja sie dobrze orentuje jezeli chodzi o maszyny budowlane. Kupno podzespołów tego rodzaju powierza mi sie zdecydowanie najczesciej.