1

Temat: Wakacje w niedużej miejscowości koło stolicy

Witam! W tym roku razem z żoną planuję spędzić wakacje w niedużej miejscowości koło stolicy. Wydawać się może, że nie ma się czym chwalić, ale na Mazowszu dynamicznie rozwija się turystyka ekologiczna i mamy zamiar wynająć pokoje w przyjaznym naturze gospodarstwie agroturystycznym. Po wpisaniu w wyszukiwarkę sformułowania agroturystyka mazowieckie ukazało się parę ciekawych propozycji. Zachęcam do relaksujących wakacji na łonie natury. Zaś Wy gdzie tego lata planujecie urlop?

2

Odp: Wakacje w niedużej miejscowości koło stolicy

Nie lubię leżenia na plaży w trakcie urlopu, a więc w tym roku postawiłem na wczasy w gospodarstwie ekologicznym (http://www.agroekoturystyka.pl/gospodar … rystyczne/). Nie mam zamiaru podróżować daleko, zatem szukałem wiadomości odnośnie nowoczesnej agroturystyki w Wielkopolsce. Dowiedziałem się, iż w Wielkopolsce da się znaleźć stare młyny, toteż mam nadzieję, że pobyt w tych okolicach będzie niezapomnianą przygodą dla naszej rodzinki.

3

Ja uległam modzie na ekowakacje, polegające na tym, żeby spędzać urlop w ten sposób, by nie szkodzić środowisku przyrodniczemu. Na początku umieściłam w wyszukiwarce internetowej hasło ekologiczne wakacje. Mogłam wybrać województwo, więc obejrzałam oferty gospodarstw agroturystycznych w różnych częściach Polski, a ostatecznie najbardziej zainteresowało mnie zagadnienie edukacyjnej agroturystyki na śląsku. Tego rodzaju wypoczynek to świetna okazja do zapoznania się z życiem na wsi.

4

Zachęcam do zaplanowania tegorocznego urlopu w wybranym przez siebie gospodarstwie agroekoturystycznym w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. To świetna oferta zarówno dla ludzi starszych, jak również młodszych. Aby wyszukać polecane domostwo, wystarczy wpisać w Google wyrażenie agroturystyka mazury. Warto również skontaktować się z przedstawicielem Stowarzyszenia ECEAT Polska. Ta organizacja współpracuje przede wszystkim z farmerami parającymi się uprawą metodami ekologicznymi oraz przyjmującymi gości w swoich ośrodkach.

5

Jeżeli urlop to wyłącznie blisko natury. Najatrakcyjniejszym pomysłem będą wczasy w gospodarstwie agroturystycznym w górach. Mnie zaciekawiły ostatnimi czasy propozycje w stylu agroturystyka mazowieckie, zatem najprawdopodobniej na wspomnianą lokalizację postawię. Miłego wypoczynku życzę!

6

Wakacje organizuję przeważnie wcześniej, gdyż długo poszukuję właściwego miejsca. W tym roku stawiam na ekologiczne wakacje w Polsce, toteż od jakiegoś czasu analizuję wyniki wyszukiwania dla hasła agroturystyka wielkopolska. Rekomenduję powyższy sposób selekcji ofert wakacyjnych wyjazdów forumowiczom.

7

Wartościowa wymiana zdań, ja mam dość tłumnie odwiedzanych kurortów, dlatego wykupię noclegi w gospodarstwie ekologicznym niedaleko Poznania. Niedawno napotkałem w necie reklamę pt. agroturystyka wielkopolska i zamierzam skorzystać z tej oferty, bo wydaje się ciekawa. Sądzę, że niebawem o klasycznej turystyce ekologicznej będzie coraz głośniej. Udanych wakacji! Cześć!