Temat: Gdzie kupić dobre, ale tanie łóżko?

Hej, muszę kupić łóżko, bo w mieszkaniu, które wynajmuje nie ma go na wyposażeniu. No i  z tego wzglęu zależy mi na tym by nie było za drogie. z drugiej strony mam zamiar na  nim spać co najmniej rok albo jeszcze dłużej, zależy jak długo będę tu mieszkać, dlatego chciałabym by było dobrej jakości i żebym mogła się na nim spokojnie wyspać. Porządkując mam dwa pytania, co polecacie, a drugie na co zwracać uwagę podczas zakupów.

2

Odp: Gdzie kupić dobre, ale tanie łóżko?

Kup porządne łóżko, a będziesz je mogła potem odsprzedać. Tanie łóżka dobrze wykonane możesz zamówić tutaj http://meblex-rawicz.pl/category/lozka. Musisz pomyśleć z czego chcesz mieć zagłówek i ramę. To może być drewno, płyta wiórowa, płyta pilśniowa. rama może tez być tapicerowana, stalowa lub z plastiku. Każda jest inna i każda ma inne właściwości.

3

W kwestii łóżek polecam ci linkowany przez kolegę Meblex. Współpracują z najlepszymi polskimi producentami, a to gwarantuje jakość wykonania. Poza tym cena polskich mebli jest niższa, więc w tym wypadku patriotyzm lokalny po prostu się opłaca.

4

Jeżeli chcesz znaleźć tanie łóżka, to sprawdzaj stelaż. zazwyczaj stelaże są zrobione z drewna. To może być sosna, brzoza lub buk. najtaniej wyjdzie cię sosna. Do pojedynczego łóżka jest w sam raz, ale przy dwójce  lepsza będzie brzoza lub buk. Oczywiście proste łóżko będzie tańsze niż takie, które ma najnowszy design. Na szczęści prostota i minimalizm jest w modzie, wiec możesz liczyć na duzy wybór.

5

Czy dobrze zrozumiałam, ze dla dwójki sosna odpada?

6

sosna jest najmniej sprężysta. Przy większym obciążeniu ma to znaczenie.