1

Temat: Zastosowanie pompki

Ja się spotkałem z popularną pompką do penisa, bo sam ją stosowałem. Kupiłem ją w serwisie internetowym powiekszanie.sklep.pl. Jestem ogromnie szczęśliwy z tego zakupu. Jest to skuteczna metoda powiększenia wielkości przyrodzenia, która również sprawdziła się w moim wypadku. Z początku podchodziłem do tego sceptycznie, jednak kiedy kupiłem tę pompkę, oraz zacząłem ją stosować, byłem zaszokowany rezultatami ; ) Do tego podczas seksu moje doznania były silniejsze! To naprawdę przyniosło efekty!

2

Odp: Zastosowanie pompki

Ja niczego nie wiem o wydłużaniu penisa, lecz moim zdaniem to super pomysł! A w moim życiu wiele się dzieje ; ) Ostatnio kupiłam nowe mieszkanie, obecnie żyje mi się bardziej wygodniej. Mam wspaniały pejzaż za oknem i sympatycznych sąsiadów. Muszę nareszcie się rozpakować i wówczas zaproszę kolegów na bibkę.

3

Odp: Zastosowanie pompki

W obecnych czasach już nic mnie nie zadziwi. Często słyszałem o powiększaniu penisa. Sam jestem zaskoczony. Nigdy o tym nie myślałem, czy pragnąłbym, by mój penis był większy. Mam dziewczynę od 2 lat i regularnie kochamy się. Ona nigdy nie zarzuciła mi tego, że coś jest źle. Z resztą w moim otoczeniu żaden facet nie rozciagał sobie członka. Być może rozważali to, albo ktoś to zrobił i nic nie wspomniał. Chociaż wątpię. Mam wrażenie, że moi znajomi również nie wiedzą do końca o co chodzi w tym rozciąganiu.