Temat: Akcesoria do pakowania! Pilnie potrzebuję :)

Cześć wszystkim! Moja druga połowa dostała propozycję wyjazdu pod Paryż, gdzie będzie pracować jako informatyk. Super sprawa, bo wiadomo, zarobki w euro i to niemałe, tylko jeden warunek, mamy się tam przenieść już za 2 tygodnie! Lubimy przygody, więc jesteśmy oboje za big_smile I jak łatwo zgadnąć, przy takiej ekspresowej przeprowadzce potrzebujemy sporo rzeczy. Aktualnie poszukuje kartonów i folii bąbelkowej. Jeśli macie pomysł, gdzie to kupić tanio i w sporej ilości, żeby mieć gwarancję jakości, to podpowiedzcie proszę!

2

Odp: Akcesoria do pakowania! Pilnie potrzebuję :)

Łał!!! Brzmi super!!! Ale tych niedogodności z przeprowadzką to współczuję. Niby nic wielkiego, takie kartony, ale jak chcesz mieć pewność że jakiś się w transporcie nie uszkodzi to lepiej nie kupować byle czego. Osobiście bym w ogóle wynajęła firmę przeprowadzkową

3

W Poznaniu jest bardzo duża i o dziwo bardzo tania hurtownia kartonów. Jeśli mieszkasz gdzieś w tej okolicy, to polecam sobie przyjechać. Zobaczysz, że dostaniesz na miejscu za bezcen, w dowolnym kształcie i ilości, bo to w końcu hurtownia

4

No niestety nie moje rejony. Zdecydowanie bym wolała jakoś przez internet to zamówić, bo jestem przekonana, że w mojej okolicy nie ma żadnej hurtowni, a w tym całym zamieszaniu jeździć daleko nie mam zamiaru… No wiecie, szkoda czasu

5

A wejdź sobie tutaj http://ebordi.pl/towar/lista/23/kartony. CO prawda nie do przeprowadzki tylko do wysyłki towarów, ale ja zawsze w tym sklepie internetowym zamawiam kartony. Wybór rozmiarów masz bardzo duży, a do tego masz dostawę następnego dnia. To powinno ci przyspieszyć akcję przeprowadzka

6

Pewnie faktycznie przyspieszy, szczególnie że poszukałam trochę i z kolei na tej podstronie - http://ebordi.pl/towar/lista/31/folia-babelkowa mogę zamówić folię bąbelkową dobrej jakości, więc chyba za jednym zamówieniem będę mieć wszystko!