1

Temat: Piec żeliwny koza – polecicie coś?

Od dziecka marzył mi się kominek w domu. Teraz, gdy w końcu mam już własny dom, mogę spełnić swoje marzenie :-) Z jednej strony bardzo się cieszę, ale z drugiej… no właśnie sama nie wiem. Kilka dni temu architekt powiedział mi, że w przypadku mojego domu najlepszym rozwiązaniem będzie nie standardowy kominek wbudowany w komin, ale piec żeliwy koza. Przeglądałam kilka stronek w internecie, ale te na które trafiłam jakoś mnie nie zauroczyły. Polecicie jakies kominki tego typu dobrej jakości?

2

Odp: Piec żeliwny koza – polecicie coś?

Oj jak ja Cię rozumiem. Miałam dokładnie taką samą sytuację. Gdy chciałam znaleźć jakiś atrakcyjny piec żeliwny koza, miałam wrażenie że jest tam sama tandeta. Ale cierpliwość popłaciła i znalazłam wymażony smile  Tak więc ze swojej strony mogę polecić tę stronkę: https://kozakominek.pl/oferta/piece-koza/ . Jeśli szukasz czegoś eleganckiego i dobrej jakości to dla Ciebie na pewno też się spodoba smile

3

nie bardzo rozumiem jaki jest twój problem powiem szczerze, przeciez wybor takich piecow jest ogromny! Zajrzyj sobie na stronke firmy WorldFlame, maja wielki wybor i ja tam tez znalalam swój!

4

Wielkie dzięki za odpowiedzi, stronki i wskazówki. Faktycznie sa to zupełnie inne niż te, które widziałam i oglądałam do tej pory. Szukam więc dalej :-)

5

nawet nie wiecie jak pomogly mi wasze odpowiedzi smile