1

Temat: Co stosować na ból pleców?

Może ktoś ma jakiś skuteczny sposób na złagodzenie bólu pleców w okolicy krzyżowej? Przy przesuwaniu wersalki cos mi strzyknęło w krzyżu i od kilku dni nie moge normalnie się wyspać. Łykam tabletki przeciwbólowe, ale to pomaga tylko na chwile.

2

Odp: Co stosować na ból pleców?

próbowałeś plastrów rozgrzewających albo maści przeciwbólowych? to w takich bolach jest najskuteczniejsze, a jak nie pomaga to sa jakies zastrzyki przeciwzapalne, no tylko wtedy to juz musisz chodzic z tym do przychodni

3

mimo wszystko radziłabym pójść do lekarza, silnego bólu nie należy lekceważyć

4

w takich dolegliwościach lekarz nie pomoze, bo wiem ze to są sprawy zwyrodnieniowe, a na to jeszcze lekarstwa nikt nie wymyslił, a co do tych plastrów, to jakie konkretnie są najlepsze?

5

takie, które mają dużą powierzchnię, bo w takich bolach trudno dokladnie zlokalizowac miejsce, które boli najbardziej. Na tej stronie http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … we-plastry masz różne marki plastrów rozgrzewających o działaniu przeciwbólowym. Tak jak mówie, najlepiej wybierz sobie jakieś większe, które raz ze będą lepiej trzymały się pleców, a dwa, znieczulą większą powierzchnie ciała.

6

ja kiedys kupilem takie plastry, ale to bylo zupelnie niepraktyczne, caly czas mi sie odklejaly od plecow

7

no to nie wiem, musiały być jakieś przeterminowane chyba. Jak chcesz mieć pewność, że plaster się nie odklei to możesz sobie przetrzeć plecy spirytusem salicylowym albo jakimś mleczkiem do demakijażu, żona na pewno Ci coś podrzuci:) Jak nie masz żony, to chodzi mi o coś takiego http://www.apteka-internetowa-24.pl/bio … 500ml.html. Takie płyny do demakijażu są powszechnie dostępne i jeśli są w stanie pozbyć się tuszu z rzęs albo szminki to też bez problemu oczyszczą skórę pleców smile jak skóra jest odtłuszczona, to plaster nie ma prawa się odklejać.

8

nie no, z przyklejeniem plastra już jakoś sobie poradzę, a w razie czego skorzystam z sugestii z tym płynem:) dzięki za podpowiedz