1

Temat: Sposób na elektroniczny prezent

Hej : ) Wraz z naszymi kolegami wyprawiamy balangę urodzinową dla mojego faceta, to będzie niespodzianka. Mam jedynie problem, gdyż nie wiem, co możemy zakupić mu na upominek. Może mi coś podpowiecie? Andrzej ciekawi się elektroniką, toteż może coś z tej dziedziny byłoby najlepsze. Liczę na waszą inwencję twórczą, gdyż ja nie posiadam już koncepcji : ( A może coś, co łączy się z nowoczesnym monitoringiem byłoby dobrym rozwiązaniem? Sama nie umiem się zdecydować?

2

Odp: Sposób na elektroniczny prezent

Moim skromnym zdaniem ciekawym podarkiem jest dobrej jakości kamera BCS. Ja taką dostałem na urodziny. Byłem zachwycony, bo mam mały sklep elektryczny. Pół roku temu go otworzyłem i jeszcze nie kupiłem dobrego monitoringu. Ale o to zatroszczyłam się moja kochana żonka, która zakupiła mi w prezencie urodzinowym cały zestaw do monitoringu. Myślę, że to fajny pomysł dla osoby, która interesuje się elektroniką. Nawet nie trzeba mieć sklepu, ale fajnie jest być właścicielem profesjonalnych kamer.

3

Ja na pewno bym się ucieszył, jeżeli bym dostał nowoczesną kamerę BCS. Prywatnie mam wiele rozmaitego typu zainteresowań. Niesamowicie ciekawią mnie nowości technologiczne. Mam tak od dzieciństwa, z tego powodu chciałbym udać się na studia informatyczne. Moim zdaniem to zawód z sporymi widokami na przyszłość, a to jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Chciałbym się rozwijać, a przede wszystkim być znakomitym w tym, co wykonuję, cóż zawsze byłem ambitny : ) 

4

Normalna sprawa, że jak ktoś interesuje się elektroniką, to damy jemu tego typu prezent. Jasna sprawa. Ja taki dałam. Kupiłam swojemu facetowi kamery do monitoringu. Był szczęśliwy. Oczywiście w sklepie powiedzieli mi, żebym kupiła profesjonalny rejestrator samochodowy. Dlaczego nie?! Może za rok, bo teraz nie potrzebuję. Wierzcie mi, że wystarczy wybrać się do sklepu, a tam z pewnością znajdziecie super pomysł na prezent. Nie kumam tego. Proszę Was zmieńcie temat. Albo spadam stąd. Sorry, nie pomogę Wam. Musicie poradzić sobie sami. Pa!

5

Gdybym była związana z facetem który przepada za elektronicznymi gadżetami, niewątpliwie co roku, na każde urodziny kupowałabym mu właśnie coś z tej puli towarów.Niebawem muszę nabyć niedrogą antenę telewizyjną, stara już się nadaje na śmietnik.