1

Temat: Prezenty, elektroniczne gadżety

Hej : ) Mam od pewnego czasu pewien problem, dlatego weszłam tu. Możliwe że ktokolwiek doradzi, co mam zrobić? Ogromnymi krokami nadchodzą urodziny mojego faceta, a ja stale nie mam pomysłu, co mogę mu kupić na podarunek ; < Może wy mi coś poradzicie? Proszę was o to. Irek interesuje się monitoringiem hd-sdi, który jest innowacyjny, więc może kupić coś z tej bajki, co uważacie? 

2

Odp: Prezenty, elektroniczne gadżety

Wybieram się na urodziny do kuzyna, wiem że on lubi akcesoria elektroniczne, bowiem uwielbia zajmować się naprawianiem urządzeń elektronicznych. Na urodziny zamierzam mu podarować parę rozgałęźników gdyż to zawsze się przydaje. Kamery IP to świetny sprzęt, sądzę że kamery analogowe to już żadna atrakcja. Czasami rozmawiam sobie z moim inteligentnym kuzynem o urządzeniach elektronicznych i zawsze jest tak że się przy tym dowiem czegoś interesującego.

3

Nie myślałam, że zalogowałam się na jakimś wyspecjalizowanym forum o elektronice. Nie wszyscy muszą mieć rozeznanie w temacie czy elektronika to dobry pomysł na upominek, ja się z pewnością w tym nie orientuję i dlatego nie mam zamiaru na ten temat dyskutować. Co prawda jakiś czas temu mój facet zakupił zestaw rejestratorów bcs, ale mojego rozeznania w tej kwestii w żaden sposób to nie poszerza, więc znajdę sobie ciekawszy temat do dyskusji tutaj.

4

I niech jeszcze ktoś kiedyś zamarudzi, że w Internecie jedynie same niepotrzebne rzeczy. Nigdy bym nie przypuszczał, że można zastosować elektroniczne gadżety jako podarki jakbym nie trafił na to forum. Ponieważ sam znam się na tej tematyce dość średnio nic ponad to, co zostało już powiedziane do dopisania raczej nie będę miał, ale dziękuję za wszystkie przydatne informacje. A teraz idę na stronę  sklepu  w ramach poszukiwań jakiś ciekawych elektronicznych zabawek, może i ja zdobędę coś użytecznego.