1

Temat: Sponsoring na samotność

Hmm, sponsoring to bardzo skomplikowany temat. Nic nie jest czarno-białe, tak samo jest i z tym tematem. Są ludzie, którzy są tak strasznie samotni, że mogą choćby i dać pieniądze za towarzystwo drugiej osoby. Przecież anonse typu: sponsorki nie zawsze sprowadzają się tylko do seksu. Są sytuacje gdy chodzi o pokazanie się z kimś urodziwym w większym gronie, towarzystwo na różnego rodzaju specjalne okazje... Albo jako reakcja na pytania bliskich z rodzaju: kiedy się ustatkujesz? W każdym razie, dopóki obie strony się na to godzą, nic nikomu do takiego postępowania.

2

Odp: Sponsoring na samotność

A co tutaj się dziwić. W obecnych czasach bardzo dużo słyszy się o sponsorowaniu. Mi także dużo panów mówiło, że coś tam mi zasponsoruje. Ja jednak nie jestem aż tak bardzo do tego przekonana, ale za to moja kumpela z domu studenta nie raz korzystała z tego rodzaju rozwiązań. Jeszcze nigdy nie usłyszałam od niej, żeby narzekała na to. Nawet przedwczoraj czytając czasopismo trafiłam na mnóstwo ogłoszeń rodzaju: pani szuka sponsora. Więc co tutaj się rozpisywać jak sami ludzie się ogłaszają. Nasz świat się zmienia i to co było dawno temu tematem zakazanym teraz jest codziennością.

3

Odp: Sponsoring na samotność

Nie uważam, aby dysputa o sponsoringu miała tutaj sens. Nasz kraj w dalszym ciągu w wielu kwestiach jest niezwykle ograniczony. Wiele tematów uznaje się za tabu, a ludzi wytyka palcami. Z pewnością tak jest w przypadku ogłoszeń z rodzaju bardzo pilnie szukam sponsorki. Według mnie niech każdy robi co chce, ale nie mówmy o tym na głos. Na pewno nie na tym forum. Jest wiele innych, interesujących kwestii do dyskusji.