1

Temat: Szkolenia to dobra decyzja

W czasie, gdy w mojej firmie wypłynął temat szkoleń, decyzja była prosta. Nawiązaliśmy współpracę z firmą i myślę, że nikt nie żałuje tej decyzji. Ani kierownictwo, ani zatrudnieni. Podesłali nam właściwie przygotowanego człowieka, który odbył kilka spotkań z zatrudnionymi u nas ludźmi. W pierwszej kolejności zbadał wymagania przedsiębiorstwa w kwestii szkoleń, poddał próbie aktualną wiedzę pracowników, w końcu uzupełnił ją o wymagane elementy. Poza tym po szkoleniach nadal trzymali rękę na pulsie, sprawdzając jak przełożyły się one na finanse przedsiębiorstwa i kadry pracowniczej. Wydaje mi się, że będziemy częściej nawiązywać z nimi współpracę aby regularnie podnosić kwalifikacje.

2

Odp: Szkolenia to dobra decyzja

Lubię chodzić na poznańskie szkolenia dla firm, to powoduje, że jestem bardziej kreatywna. Moja spółka w miarę często realizuje takie warsztaty. Teraz mnóstwo czasu spędzam w miejscu pracy, można powiedzieć, że to mój drugi dom ; ) Kocham swoją pracę, jednakże, co za wiele to nie zdrowo. Być może wezmę kilka dni wolnego, by zrelaksować się.

3

Odp: Szkolenia to dobra decyzja

Moja firma troszczy się o to byśmy byli fachowo szkoleni. Zwykle eksperci którzy przeprowadzają u nas wykłady, zostawiają nam ciekawe materiały szkoleniowe. Jeśli mam być szczery niesłychanie przydają mi się takie materiały.Od czasu kiedy ostatni raz był u nas szkoleniowiec hasło: szkolenia obsługa klienta kojarzy mi się z samymi pozytywami. Super jest ciągle się dokształcać, gdyż później ma się bardziej fachowe podejście do swojej pracy. Oczywiście co innego wiedza a co innego zastosowanie tej wiedzy podczas realizacji zadań zawodowych. Dlatego szkolenie bez warsztatów daje dużo mniejsze rezultaty niż szkolenie zawierające warsztaty.Bardzo lubię uczestniczyć w kursach dotyczących spraw zawodowych, na pewno by mi się nie spodobało gdyby kiedyś z jakiś względów zredukowano wydatki na nie.