Temat: Szkolenia pracowników coraz popularniejsze

Każda firma która zajmuje się sprzedażą mogła by inwestować co pewien czas w podnoszenie kwalifikacji swojej kadry. Czasy się zmieniają, klienci również i trzeba im dorównywać poziomem umiejętności pracowników. Dlatego też ostatnimi czasy taka popularność przykładowo szkoleń z obsługi klienta. Firma mojego przełożonego w ostatnim czasie tak samo postarała się o tego typu szkolenia dla swoich pracowników. Co zresztą w znaczący sposób poprawiło nasze wyniki. I tym samym przełożyło się na wynagrodzenia pracowników. ; )

2

Odp: Szkolenia pracowników coraz popularniejsze

Moja spółka także robiła szkolenia w zakresie zarządzania zespołem. Muszę powiedzieć, że ja także w nich brałem udział. Jestem od paru lat przełożonym w przedsiębiorstwie, z tego powodu powinienem bez przerwy się szkolić. Takie warsztaty są niesamowicie przydatne, można się tam dowiedzieć sporo ciekawych wiadomości. Z początku nie miałem ochoty tam chodzić, ale potem zmieniłem opinię i robię to z miłą chęcią, w szczególności jak są świetnie zrobione.

3

Odp: Szkolenia pracowników coraz popularniejsze

W mojej firmie sporo ostatnio robi się szkoleń z zakresu negocjacji. Uważam że tego typu kursy są bardzo przydatne, ponieważ uczą m. in. praktycznego porozumiewania się. Obserwuję, że odkąd, kiedy pracownicy rozpoczęli na nie chodzić, lepiej porozumiewają się z partnerami w biznesie.