Temat: Przydomowa zieleń

Cześć ; ) Zamieszkuję w domku jednorodzinnym, posiadam także ogromny ogród. Moja partnerka kocha w nim przebywać. Rosną różne krzewy. Razem rozważamy, co najkorzystniej jest zakupić do ogrodu, bo nadchodzi wiosna. Może wy mi cokolwiek poradzicie drodzy forumowicze? Myślałem o altanie ogrodowej z drewna, jednak waham się, czy to pozytywna inwestycja? Jestem ciekawy co wy myślicie? Podzielcie się swoim zdaniem ; )

2 Ostatnio edytowany przez Viking (2014-02-07 12:40:23)

Odp: Przydomowa zieleń

Jestem zdania, że każdy ogród powinien mieć altanę. To świetny sposób, jeśli myślimy o wypoczynku na świeżym powietrzu. A przy okazji świetny sposób, jeśli potrzebujemy zrobić jakieś przyjęcie dla znajomych przy niesprzyjającej aurze. Altana to też fajne miejsce na randez-vous, jeśli wiecie co mam na myśli. ; ) Ja zapragnąłem mieć altanę, gdy zobaczyłem adres przedsiębiorstwa Polgard http://www.polgard.com.pl/inne-realizacje-i-uslugi/ To fachowiec właśnie w tego typu artykułach dla ogrodów. Jedna z ich altan tak mi przypadła do gustu, że stwierdziłem, że bardzo jej potrzebuje. Teraz zastanawiam się jak potrafiłem w ogóle funkcjonować nie budując jej wcześniej.

3

Odp: Przydomowa zieleń

Zasadniczo to nigdy nie zastanawiałem się nad upiększaniem mojego ogrodu altanami... Czyżbym się mylił? Łatwo zauważyć, że mnóstwo sklepów ma pod tym względem interesującą propozycję, przykładowo altana malesia. Koniecznie trzeba się z nimi bliżej zapoznać, myślę, że mojej żonie z pewnością spodoba się taki pomysł. W przeciwieństwie do reszty moich zakupów... Gdy tylko zauważy, że kupiłem jakieś nowe akcesoria lub jakieś części do auta to od razu musi marudzić. Tak na marginesie, niedługo Walentynki, zrobię jej taki oryginalny prezent z tej okazji. : D

4

Odp: Przydomowa zieleń

W dzisiejszych czasach nie widzę żadnego problemu z postawieniem sobie altany w ogrodzie. Najlepszym środkiem jest Sieć. Ja właśnie tak natrafiłem na stronę przedsiębiorstwa Polgard. Wybrałem na ich witrynie idealny dla siebie model altany, a wykonanie jej trwało nieco ponad jeden dzień. Na marginesie, w życiu bym nie przypuszczał, że to takie proste. Tak bardzo żałuję, że nie znałem tej firmy już wcześniej, wieki temu bym się do nich odezwał. Ale ważne, że póki co mam możliwość cieszyć się wypoczynkiem w tak sympatycznych okolicznościach przyrody. : )

5

Odp: Przydomowa zieleń

Jejku jak to świetnie, że wkrótce rozpocznie się wiosna : ) Mam ogromną ochotę kupić do ogrodu praktyczną altankę. Moja koleżanka swego czasu kupiła altanę w cenionej spółce Polgard. Bliższe informacje są na stronie online. Dla mnie osobiście ważne jest to, że altany są produkowane jedynie z naturalnego tworzywa. Bardzo podobała mi się altanka u mojej kumpeli, dodała ogrodowi dużo wyjątkowego uroku. Istotne jest też to, że jest odporna na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.