Temat: Karmienie piersią a rozwój dziecka

Karmienie piersią odgrywa istotną rolę w rozwoju bobasa. W taki sposób maleństwo nawiązuje bliski kontakt z matką. Też pokarm matki ma dużo bardzo ważnych witamin, które będą dobrze działać na rozwój dzieciaczka. Sądzę, że zabawki są w porządku, ale to już jak dziecko będzie starsze. Ja nie mogłam karmić mojej córeczki, gdyż miałam zbyt małe brodawki. Jednak nie chciałam z tego rezygnować. Najlepszym dla mnie sposobem był laktator Tommee Tippee, za pomocą którego mogłam ściągać mleko i za pomocą butelki dawać swoje mleko maleństwu. Według mnie karmienie piersią najlepiej oddziałuje na rozwój dziecka.

2

Odp: Karmienie piersią a rozwój dziecka

Powraca się zmęczonym po pracy. Człowiek chciałby odpocząć, a tu tak smucą. Normalne, że mleko matki wpływa korzystnie na rozwój malucha. Jednak dziecko rośnie, więc później ważną funkcję odgrywają zabawki dla dzieci. Nasza córcia jak była malutka to lubiła różnorodne gry, zabawki itp. Dlatego z żonką postanowiliśmy kupić jej wózki dla lalek i sprawa załatwiona. Dlatego nie czaję tej gadki. Znikam stąd.

3

Odp: Karmienie piersią a rozwój dziecka

Na właściwy rozwój naszego dziecka z pewnością właściwie wpływa mleko mamy, ale całe życie naszego brzdąca nie będziemy karmić piersią. Wtedy do akcji wkraczają zabawki, które mają rozwijać wyobraźnię naszych maluchów. Jestem mamą dwóch chłopców, którzy z klocków są w stanie zbudować różnorodne rzeczy. Chwilami potrafią mnie bardzo zaskoczyć. Z tej przyczyny wraz z ukochanym postanowiliśmy zamówić im na Dzień Dziecka po zestawie klocków Lego. Mój Kacper postanowił odnaleźć sklep, w którym kupimy po dobrej cenie klocki. Daliśmy radę. Może on sam nie znalazł tego, ale moja siostrzyczka zaproponowała nam dobrą stronę internetową , na której można kupić bardzo wysokiej jakości klocki. Wyszło na jaw, że sklep ten nosi nazwę Patiimaks. Skorzystaliśmy z ich oferty i nasi synowie po tygodniu mieli swoje ukochane Lego. Polecam tę firmę z całego serca! Na pewno będziecie usatysfakcjonowani.