1

Temat: Psychoterapeuci to nadal temat tabu

Bardzo dużo osób chodzi do psychoterapeutów, tylko większość z nich się nie przyznaje. Uważam, że to jest spowodowane tym, iż ludzie z otoczenia wezmą ich za psychicznych. Taka jest mentalność ludzi, że jak ktoś chodzi do specjalisty to ma nie po kolei w głowie. Ja bardzo często byłam u psychiatry. Mam bardzo duży kłopot z zaakceptowaniem siebie. Sprawia mi to duże trudności. Swojego psychiatrę odnalazłam przypadkiem, kiedy szukałam czegoś w necie. Nawet nie pomyślałam, aby tam pójść, ale wtedy właśnie wpadłam na pewną stronę, z usługami psychologów z Warszawy. Uznałam, że skorzystam. Jutro miną trzy miesiące jak chodzę na te spotkania, które naprawdę bardzo dużo mi dają.

2

Odp: Psychoterapeuci to nadal temat tabu

Ludzie chodzą do psychoterapeutów, tylko nie gadają o tym. Ja nie mam czego się wstydzić. Od dwóch miesięcy chodzę do lekarza z firmy Psychoterapeuci. Kilka miesięcy temu miałam bardzo dużą depresję. Teraz z dnia na dzień jest coraz to lepiej. Jednak trzy miesiące temu chciałam się zabić. Niestety takie to są skutki tej choroby. Na szczęście z tym problemem nie zostałam sama. Miałam wokół siebie najbliższych i znajomych. Głównie moją przyjaciółkę Marikę, która znalazła dla mnie pewną stronę online, na której odnalazłam swojego psychoterapeutę. Od tamtego czasu tylko chodzę do tego specjalisty. Jestem bardzo zadowolona z propozycji tej firmy. Widać, że tutejsi specjaliści dbają o swoich pacjentów, a co najważniejsze wspierają ich. Pamiętajcie, że jeśli macie problem z którym sobie nie możecie poradzić, to idźcie do specjalisty z firmy Psychoterapeuci. On z pewnością Wam pomoże. Nie czekajcie, bo wtedy może być już za późno.

3

Żeby psychiatra był znakomitym lekarzem musi mieć doświadczenie. Ja korzystałem z oferty fachowców z cenionego INZPiRO. W INZPiRO są na etacie terapeuci, którzy bardzo mi pomogli. Miałem znaczne problemy z zasypianiem i silne lęki. To spowodowało, że musiałam znaleźć jakąś pomoc. W pojedynkę bym sobie nie poradził. Natrafiłem w INZPiRO na kompetentnych fachowców, którzy uczestniczyli w różnych kursach, co spowodowało, że posiadali sporą wiedzę. 

4

Ja udałam się do psychiatry, gdy miałam duże kłopoty z zaśnięciem. Natrafiłam na znakomitego fachowca. Zerknij tu, a z pewnością znajdziesz więcej informacji. Teraz jest ze mną dużo lepiej. Moje kłopoty miały podłoże nerwicowe. Chyba będę musiała także trochę odpocząć. Być może pojadę w góry lub też w inne miejsce.