1

Temat: W poszukiwaniu specjalisty

Ja wyszukałem świetnego psychoterapeutę dzięki wizytówce, gdzie był umieszczony napis: psychoterapia. Jeny! Ile ja miałam kłopotów, by wyszukać kompetentnego psychoterapeutę! Przez długi okres nie mogłam natrafić na takiego. Mam anoreksję, więc terapia jest mi potrzebna. Choruję już od czasów szkolnych. Co jakiś czas, czuję się gorzej i wówczas muszę pójść do psychiatry. Szczerze mówiąc, nawet nie wiem jak zachorowałam. Sądzę że granica tego jest bardzo ruchoma. Z pewnością to wina również środowiska, w jakim się znalazłam. 

2

Odp: W poszukiwaniu specjalisty

Ja sama w ogóle nie byłam u psychiatry, ale moja znajoma korzystała z tego rodzaju rad, i była ogromnie zadowolona. W sieci można odszukać bardziej szczegółowe informacje na ten temat np. tu http://www.psychoterapeuci.pl/psychoterapia-warszawa Za to mam spore problemy z sercem. Przypuszczalnie czeka mnie poważna operacja, lecz to dopiero za jakiś czas. Aktualnie się tym nie martwię.

3

Odp: W poszukiwaniu specjalisty

Moje doświadczenia z psychiatrą w Warszawie są dobre. Pamiętam, że musiałam pójść do niego, gdy zerwał ze mną mój ukochany. Słuchajcie, normalnie horror! Wcale nie miałam ochoty do życia. Niewiele co a zawaliłabym studia. Non stop tylko płakałam, nawet nie chciałam wstać z łóżka. Wtenczas udałam się do specjalisty. Powinieneś więcej wiadomości wyszukać w necie. Miałam wielką tremę, ale całkiem niepotrzebnie. Lekarzem okazała się być sympatyczna babeczka. Pomogła mi odpowiednimi medykamentami i teraz czuję się dużo lepiej.