Temat: Jednak nabywców nie widać...

Nasza marka stale miała problemy z trafieniem do kolejnych nabywców. Choć mamy atrakcyjne ceny, a nasza oferta jest szeroka, a jednak nabywców nie było widać... Ropoczęliśmy analizę przyczyny takiej sytuacji, aż wyszło na to, że odpowiedzialna za to jest pozycja w wyszukiwarce. Nabywcy do nas nie trafiali, bo nie mieli pojęcia że funkcjonujemy. Nie ma w tym nic zaskakującego, jeśli w wynikach wyszukiwania Bing nasza firma pojawiała się daleko z tyłu. Zgłosiliśmy się do spółki TENSE, która trudni się tworzeniem stron internetowych w Poznaniu http://www.tense.pl/tworzenie-stron. Wyjawiliśmy im naszą wizję strony internetowej, wykonali ją dla nas, a później solidnie wypozycjonowali w Bing. Po czasie ilość nabywców zaczęła wzrastać. Teraz wiemy, że to była świetna decyzja.

2

Odp: Jednak nabywców nie widać...

Zlecaliście kiedyś moi drodzy pozycjonowanie? Zamierzacie zlecić usługi tego rodzaju? Wydaje mi sie że to jest fajna sprawa, skorzystać z usługi takiej jak pozycjonowanie. Użytkownicy Internetu nigdy nie wchodzą na wszystkie strony jakie zostają pokazane jako efekty wyszukiwania. Najistotniejsze są linki, które osiągają najwyższe pozycje. Pozycjonowanie pozwala na zarządzanie wynikami wyszukiwania. Dzięki pozycjonowaniu wytypowane linki mogą uzyskać przyzwoite miejsca. Fachowe agnecje marketingowe zapewniają nie tylko przygotowywanie stron internetowych lecz zabiegają także o to by strony ich usługobiorców były w jak najlepszy sposób prezentowane w Internecie.Kiedyś wpadła w moje ręce kolorowa ulotka ze sformułowaniem: strony internetowe Poznań i tam znajdowały się nie tylko ceny odonoszące się do usług projektowania stron lecz także adnotacje wyjaśniające na czym polega pozycjowanie. Od tamtej pory zaczęłam się interesować tą tematyką. 

3

Niekiedy żałuję, że moja firma nie wypromowała w Internecie od razu, byłoby mi znacznie prościej, jednak dawniej nie wiedziałam nic o pozycjonowaniu. Jeśli byłoby inaczej od razu bym się zdecydowała. Aktualnie poleciłam to spółce Tense, która trudni się poznańskim pozycjonowaniem stron w Internecie. Więcej wiadomości możesz wyszukać na stronie www. Firma działa bardzo skutecznie, jej doświadczeni zawodowcy świetnie mną się zajęli. Firma ma spore doświadczenie, co niewątpliwie przekłada się na dobrą pracę.

4

Jak niezwykle się cieszę, że na tej stronie podejmuje się tak wiele tematów. Także tych dotyczących komputerów i propozycji, wśród których jest na przykład pozycjonowanie. Podejrzewałem, że jestem jedynym, kogo interesuje ten temat. Odnalazłem nawet jakiś czas temu stronę poświęconą tej kwestii http://www.tense.pl/o-firmie.Żywię nadzieję, że mój zakład odpali wreszcie z kopyta i każde moje trudy, żeby ten biznes rozkręcić nie pojdą na marne