1

Temat: Poszukuję drukarni

Człowiek wraca zmęczony po pracy. Chcę się zrelaksować to wchodzi na forum internetowe, a tutaj takie przynudzanie. W dzisiejszych czasach to żaden problem znaleźć drukarnię, która zaprojektuje nam świetną drukowaną reklamę. Ja znalazłem. Dlatego nie czaję całej tej rozmowy. Przecież można poszukać czegoś w sieci. Ja ostatnio znalazłem pewną witrynę internetową na której zamówiłem sobie bardzo dobre foldery reklamowe. Problem rozwiązany. Znikam na inne forum internetowe, bo tutaj się nudzę. Żegnam!

2

Odp: Poszukuję drukarni

Wymyślono jakiś czas temu dla mojego zakładu fajną reklamę, lecz kiedy już ulotki zostały mi przekazane, okazało się że wszystko wygląda inaczej niż sie spodziewałem. Niech to jasna cholera, naprawdę trudno jest coś porządnie wydrukować, tak aby druk nie różnił sie za bardzo od projektu. Hasło: druk wizytówek warszawa od pewnego czasu kojarzy mi sie z określoną agencją. Znajoma mówiła że mają kreatywnych grafików, lecz jeszcze nie przekazywałem tam zlecenia. Utalentowany projektant to ktoś na wagę złota. Reklama nienawidzi czegoś takiego jak rutyna. Moim zdaniem w reklamie powinny być zatrudnione wyłącznie osoby które kochają tworzenie czegoś nowego. Komuś kto nie ma artystycznej duszy, dość szybko zabraknie niebanalnych pomysłów.

3

Od zawsze uważałem się za dobrego przedsiębiorcę. Moja sieć kontaktów biznesowych jest niezwykle rozległa. Od lat inwestuję w reklamę a konkretnie w pozycjonowanie i w różnego typu reklamę drukowaną. Dzięki ulotkom udało mi się zainteresować przygotowaną przez nas ofertą znaczną ilość nowych odbiorców. Uważam że dość trudno zaprojektować interesującą ulotkę. Zaś drukowanie to proste zadanie, od momentu gdy pojawił się druk cyfrowy. Na obszarze Warszawy znajduje sie sporo przedsiębiorstw trudniących się usługami poligraficznymi.

4

Prowadzę własny zakład już od paru lat i mam świadomość jak wiele dobrego znaczy niestandardowa reklama. Wydaje mi sie że spółka, która dba o swój wizerunek, powinna zawsze mieć do dyspozycji oryginalne wizytówki. Z drukiem nigdy nie ma problemy, lecz nowoczesny projekt to jest rzecz która rodzi pewne trudności. Moja kuzynka od strony taty jest bardzo uzdolniona i pracuje w zawodzie grafika. To ona dała mi ulotkę z hasłem: druk wielkoformatowy Warszawa i od tamtej pory zlecam wykonanie reklamy w tej formie. Ponieważ obroty mojego przedsiębiorstwa wzrosły, mam olbrzymie zaufanie do nowoczesnej reklamy w formie druku typu wielkoformatowego.