1

Temat: Jak mieć własne konto na fb?

Ja jestem w stanie długi czas siedzieć na Facebooku. Ostatnio spostrzegłam, że to też wspaniałe narzędzie promocyjne. Niewątpliwie sporo osób zadaje sobie pytanie: Jak być administratorem konta na fb?, dlatego prowadzenie konta należy powierzyć profesjonalnej firmie. Ja mam sporo znajomych na Facebooku. Czasem spotykamy się w świecie rzeczywistym i robimy wspólne wypady na koncerty. 

2

Odp: Jak mieć własne konto na fb?

[font=Times New Roman, serif]Myślę że kobiety, które nie doceniają wagi promocyjnej Facebooka to zwyczajne głupie gęsi. Analogicznie jest jeśli chodzi o mężczyzn.Media społecznościowe posiadają znaczną siłę oddziaływania i fakt ten można rewelacyjnie wykorzystać do zadań reklamowych. Hasło : reklama fanpage kojarzy mi sie z konkretnym usługodawcą, później dam Wam znać z jakim. Myślę że warto powierzać tworzenie reklamy na Facebooku profesjonalistom. Witryny na Facebooku posiadają aktywną formę, a zatem ich prowadzenie bezwzględnie wymaga ciągłego zaangażowania.[/font]

3

Zapewne bardzo dobrze wiecie co to jest firmowy fanpage. Jestem przekonany że nikt z Was nie będzie próbował się ze mną sprzeczać, jeżeli napiszę że trudno o lepsze narzędzie reklamowe niż Facebook. Możliwość demonstrowania zdjęć i informowania odbiorców o tym co w danej chwili dzieje się w zakładzie to nic innego jak zachęcanie do skorzystania z określonych usług bądź też do nabycia artykułów. Strona firmy na FB to coś dzięki czemu jesteśmy w stanie pokazać nasze przedsiębiorstwo w jak najkorzystniejszym świetle. Jeśli szukacie ekspertów którym można by powierzyć to założenie i prowadzenie strony tego rodzaju, zajrzyjcie tutaj http://www.e-kjstudio.pl/facebook-profil-firmowy Celem promocji jest akcentowanie zalet, bez względu na to czy będzie chodzić o produkty czy też coś całkiem innego.

4

Również się kiedyś zastanawiałem na ile Facebook będzie się sprawdzał jako narzędzie promocyjne dla marek. Był to moment tworzenia własnej firmy, a jak wiadomo bez skutecznej reklamy odniesienie sukcesu będzie niemożliwe. Trafiłem na okres gigantycznego boomu na portale społecznościowe, kiedy liczba użytkowników znacząco rosła. Ale obawiałem się, że będę miał problem by na własną rękę się tego podjąć. Szczęśliwie wpadłem w Internecie na propozycję przedsiębiorstwa, które trudni się tego typu zadaniami: http://www.e-kjstudio.pl/reklama Posłałem do nich zapytanie o wycenę z opisem czego dokładnie oczekuję. Podpisaliśmy umowę na współpracę i teraz mam świadomość, że marketing mojej firmy jest w profesjonalnych rękach. I nie mam obaw, że ktoś się nie dowie o mojej firmie.