1

Temat: O kluczowym znaczeniu FB w marketingu

Jak tylko w naszym kraju pojawił się FB, to byłam przekonana, że to będzie jedno z najciekawszych narzędzi promowania naszych firm. Początkowo mnie to nie kręciło, bo było tam tylko moje osobiste konto i nic poza tym. Jednak z czasem zaczęłam się zastanawiać Jak zalozyc konto na FB. Przede wszystkim, że mój ukochany otworzył niewielką restaurację. Potrzeba było w jakiś sposób utworzyć promocję jej, aby duża liczba osób usłyszała o niej. Na szczęście daliśmy radę. Teraz nasza restauracja jest znana, bardzo dużo osób ją poleca, jak również udostępnia na swoim FB. A dzięki temu wieści o nas błyskawicznie się rozchodzą. : D 

2

Odp: O kluczowym znaczeniu FB w marketingu

FB to jedno z najciekawszych sposobów reklamowych naszych przedsiębiorstw. Od zawsze uważałem, że ten profil jest wielką głupotą. Jednak wiele się zmieniło, kiedy mój kolega pokazał mi swój fanpage. Miał wiele lajków, udostępnień i wejść na stronę sieciową. Troszeczkę jemu tego zazdrościłem. Postanowiłem również stworzyć ten fanpage firmowy. Jednak sam sobie z tym nie radziłem. Musiałem odnaleźć kogoś kto pomoże mi stworzyć Profil firmy na FB. Na szczęście dałem radę. Od kilku tygodni mam konto na facebooku i muszę przyznać szczerze, że to naprawdę działa, bo widać, że mojej spółce zwiększyły się zyski. 

3

Odp: O kluczowym znaczeniu FB w marketingu

Muszę stwierdzić, że nie byłem zorientowany, że Facebook to doskonałe narzędzie marketingowe, nim nie wszedłem na witrynę online pt.: teksty opisowe na facebooka. Tam dowiedziałem się wiele wiadomości na ten temat. Obowiązki w mojej spółce zajmują mi wiele czasu. Prawie wcale go nie posiadam. Bez przerwy gdzieś latam, załatwiam przeróżne sprawy powiązane z firmą.