Temat: Fajny prezent do mieszkania

Obecnie jest tyle fajnych rzeczy, że z pewnością coś znajdzie się fajnego na prezent dla młodej pary. Kilka tygodni temu sama wyszłam za mąż i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu dostaliśmy mnóstwo pożytecznych rzeczy do naszego mieszkania. Jednak najbardziej ucieszyła mnie ekskluzywna pościel, która była śliczna. Sądzę, że to był najlepszy prezent jaki dostaliśmy. Najlepsze jest to, że jest on dobrym rozwiązaniem na podarek dla młodego małżeństwa do ich sypialni. Za dwa miesiące idziemy na wesele mojego męża siostrzyczki i również mamy w planach kupić im markową pościel do sypialni. Sądzę, że Ania będzie zachwycona. Jeżeli komuś chcemy dać prezent do domu, to warto aby on był przemyślany i przydatny. ; )

2

Odp: Fajny prezent do mieszkania

Ja osobiście bardzo bym chciała otrzymać w prezencie ślubnym kołdry puchowe. Sądzę że to interesująca niespodzianka. Mi od pewnego czasu jest zimno podczas odpoczynku, zatem taka kołdra z puchu byłaby fantastycznym rozwiązaniem. W szczególności w sezonie zimowym opatulić się taką kołdrą byłoby fajnie ; ) No i muszę koniecznie zakupić sobie jakieś skarpety na noc, będą mnie ogrzewały. Mój ukochany też takie ubiera. Jest zmarzluchem tak jak i ja ; ) Być może to są jakieś trudności z krążeniem. Prawdopodobnie powinnam pójść specjalistę.

3

Już nie jestem młodą mężatką, moje małżeństwo posiada już całkiem spory staż. W każdym bądź razie, kiedy mam zamiar iść na wesele to doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wręczenie pościeli bardzo ucieszy w zasadzie każdego. Każdym nowożeńcom z pewnością przyda się upominek tego typu bowiem pościel to rzecz bardzo praktyczna. Jeżeli wybieracie sie w najbliższym czasie na ślub, wpiszcie w wyszukiwarkę określenie: pościel 160x200. 

4

Nie ma nic prostszego jak znaleźć interesujący prezent dla świeżo upieczonego małżeństwa. Ja kupiłam swoim znajomym w prezencie pościel. Z resztą ktoś jakiś czas temu mi też polecał, bym zakupiła dla nich poduszki paradies. Czemuż nie, ale na obecną chwilę nie mam takiej potrzeby. Jeśli zajdzie taka potrzeba to zakupię. Takich sklepów jest bardzo dużo. Gdzie się nie obejrzy to coś znajdzie. Należy trochę poszukać. Dlatego ja nie pomogę Wam. To nie temat dla mnie. Idę na inne forum dyskusyjne. Pozdrawiam!