1

Temat: Worki poszukiwane

Siema! Mam pewien kłopot. Jestem producentem cukru i jakiś okres temu podpisałem umowę z krajami skandynawskimi. Niestety moje worki nie dają rady wytrzymać takiego długiego czasu podróży i nie raz pękają, co powoduje rozsypanie produktu. Od pewnego czasu rozważam nad kupnem jakiegoś mocnego kontenera elastycznego. Mówią, że to dobre rozwiązanie, ale ciekawią mnie Wasze opinie. A Wy w jaki sposób przewozicie swoje towary za granice? 

2

Odp: Worki poszukiwane

Należę do zwolenników bezpiecznego transportu. Jak się dokonuje transportu towarów niebezpiecznych, niezbędne jest użycie worków posiadających odpowiednie atesty.Ale przewóz zwykłych produktów także wymaga stosownego zabezpieczenia, dlatego dobrze, że teraz oferowane są na rynku worki typu big bag. Ich inna nazwa to worki pp bowiem one robione są z polipropylenu. 

3 Ostatnio edytowany przez Chemos (2013-12-23 12:31:31)

Każda osoba która działa w transporcie towarów sypkich powinien mieć perfekcyjnej klasy worki bądź też kontenery, w których będzie te artykuły przewozić. Ja miałem dawno temu z tym problem, ale do czasu kiedy trafiłem na pewną witrynę sieciową http://www.izomer.com.pl. Od tamtej pory bezpieczny przewóz mojego cukru nie jest mi obcy. Dzięki firmie Izomer zrozumiałem jak ważne są właściwe oraz solidne worki. Krótko mówiąc ta spółka jest godne uwagi. Ja serdecznie polecam spółkę Izomer! Z pewnością będziecie zachwyceni. : )

4

Zupelnie nie wiem w jaki sposób organizuje się transport chemikaliów lecz zdaję sobie sprawę z tego że do cukru i odmiennych produktów o charakterze sypkim najlepiej nadają się sporządzone z polipropylenu worki typu big bag. Naprawdę wiem co mówię ponieważ korzystam w pracy z czegoś takiego.Jeżeli chcielibyście wypróbować nowoczsne kontenery elastyczne, odwiedźcie witrynę Izomer.com.pl. Oni sporządzaja worki przeznaczone do wielorazowego użytku. rewelacyjny producent.Jak by zorganizowali odpowiednie miejsce na stronie, to zdaje się zamieściłbym tam jakieś komplementy. Nie tylko ja tak dobrze się wyrażam na temat tego wytwórcy, już nie raz słyszałem jak ktoś bardzo pozytywnie o nich mówi.