1

Temat: Wszystko dla gołębi

Przede wszystkim dla skrzydlatych pupili niezbędna będzie przestronna klatka. Mam ulotkę, w której znajduje się napis: wszystko dla gołębi, tam powinno się kupić wszelkie klatki. Ja zakupiłem jakiś czas temu psa ze schroniska. Mówię wam, co za spokojny zwierzak! Wykonuje wszelkie moje prośby! Wiele w swoim życiu przeszedł, był poniewierany przez wcześniejszego właściciela. Niektórzy ludzie wcale nie powinni mieć zwierząt. Nie potrafią się nimi zajmować, powinni ich ostro karać, za takie barbarzyństwo. Chyba ci ludzie wcale nie mają uczuć!

2

Odp: Wszystko dla gołębi

Ja hoduję kotka, więc nieodzowny jest dla niego wysokiej jakości żwirek. Muszę go mieć, bo w przeciwnym razie byłby w mieszkaniu straszny zapach. W necie warto odszukać bardziej szczegółowe dane o żwirku. Chciałabym jeszcze mieć papugi, ale nie wiem, czy to nie spora przesada. Tym bardzie, że wkrótce ma przyjść na świat moje dziecko, zresztą długo oczekiwane.

3

Odp: Wszystko dla gołębi

Ja dla moich kanarków zawsze kupuję karmę. Sprawdźcie sobie stronę online sklepu gdzie powinno się ją kupić. Przedtem miałem psa, ale nie chciało mi się wychodzić z nim na świeże powietrze. Ja uwielbiam dłużej sobie pospać, dlatego takie wczesne wstawanie to nie dla mnie. Preferuję raczej ptaki. Trzymam je w ogromnej klatce tak, aby miały więcej miejsca. Możliwe że jeszcze zakupię sobie żółwia.