Temat: Sztukateria to dobry wybór

Dobrym sposobem, by uatrakcyjnić swoją willę jest zamówienie sztukaterii z tej witryny dwdecor.pl/sztukateria-wewnetrzna. Aby to zrobić, wystarczy wpisać w Google frazę: sztukaterie, wówczas pojawią się gzymsy gipsowe oraz listwy przyokienne. Ja nimi ozdobiłam swoją willę. Obecnie niekiedy planuję tutaj najróżniejsze imprezy. Uwielbiam zapraszać swoje znajome i chwalić się moim domem. One zwykle żyją w przeciętnych blokach, dlatego bibka u mnie to spora atrakcja. Na razie mieszkam tutaj sama, ale być może to się wnet zmieni : )

2

Odp: Sztukateria to dobry wybór

Nic tak się nie sprawdza w zdobieniu willi jak opaski okienne, bonie, profile fasadowe. Tworzą piękny klimat XVII wiecznej budowli. Pracuję jako architekt i nie wyobrażam sobie, aby mój dwór nie miał charakteru i tego kunsztu. Od czasu do czasu jak zerkam na niektóre dwory, to krew mnie zalewa. Ludzie robią z nich tandetę. Łączą sztukę współczesną z barokiem itp. To coś strasznego, a wystarczy niewielka sztukateria i dom jest ładny. Dużo osób uważa, że takie zdobnictwo to wsadzanie gotówki w błoto. Nie prawda, ale nikt tego nie ogarnie, jeżeli nie pokocha sztuki.

3

Mój przyjaciel powiedział mi, że jeżeli chcę ozdobić moją willę, muszę zakupić sztukaterię elewacyjną na willę. On posiada w swoim domu opłacalne gzymsy ozdobne, jak również dekoracyjne bonie. Z Arkiem znamy się już bardzo długo, nieomal od czasów szkolnych. Wiem o tym, że zawsze mogę na nim polegać. Jego wskazówki są dla mnie bardzo drogocenne, zatem, kiedy podpowiedział mi o ładnej sztukaterii, od razu byłem pewien, że ją zamówię, tym bardziej, że zobaczyłem ją w jego willi i bardzo mi zaimponowała.

4

Kiedy chciałoby się udoskonalić własną willę, trzeba kupić listwy znajdujące się przy oknie. Muszę powiedzieć, że dawniej bardziej starałem się o moją willę. Aktualnie nieco ją zapuściłem. Jednakże i tak sądzę że ją lada dzień sprzedam.