1

Temat: To doskonale się sprawdza!

Nic tak się nie sprawdzi w dekorowaniu willi jak fasety, bonie elewacyjne, sztukateria elewacyjna. Kreują cudowny klimat XVII wiecznej budowli. Pracuję jako architekt i nie widzę tego, żeby mój dom nie miał szyku i tego rzemiosła. Od czasu do czasu jak patrzę na niektóre wille, to wkurzam się. Ludzie robią z nich tandetę. Łączą sztukę współczesną z barokiem itp. To coś obleśnego, a wystarczy nieduża sztukateria i dom staje się śliczny. Mnóstwo osób sądzi, że takie zdobnictwo to wsadzanie kasy w błoto. Nie prawda, ale nikt tego nie wyczai, jeśli nie pokocha sztuki. Zajrzyjcie na tą witrynę dwdecor.pl/sztukateria aby zobaczyć jak wygląda sztukateria.

2

Odp: To doskonale się sprawdza!

Od chwili, gdy zamieściłam na własnej willi ładne bonie elewacyjne, prezentuje się ona doskonale. Aktualnie mogę być spokojna, ponieważ wiem, że tak ochraniam też ścianę przed najrozmaitszymi uszkodzeniami. Jestem szczęśliwa, że je kupiłam.

3

Odp: To doskonale się sprawdza!

Gdy chciałoby się ozdobić swoją willę, należy zakupić listwy znajdujące się przy oknie. Muszę napisać, że jakiś czas temu bardziej troszczyłem się o moją willę. Aktualnie nieco ją zapuściłem. Jednak i tak myślę że ją wnet sprzedam.