Temat: Nieduzy remont

Siemka! Robię nieduży remont w mojej chacie. Już zabierałam się za to od jakiegoś czasu, ale wypadek samochodowy męża i rehabilitacja przeszkodziły nam w tym. W tej sekundzie znaleźliśmy się na etapie renowacji kącika naszej córeczki i naszej sypialni. Rozważamy co możemy dać na ścianę. Tak wpadłam na pomysł, że do kącika Julki to można by było dać specjalną tapetę dla maluchów. Wszyscy na ten moment opowiadają, że tapeta do malowania to najfajniejsze rozwiązanie. Dzisiaj nawet szukałam takiego fachowego sklepu z tapetami. Ale nie mam zielonego pojęcia co kupić. Z tej przyczyny pojawiłam się tu. Powiedzcie, czym najlepiej okleić pomieszczenia?

2

Odp: Nieduzy remont

Siemka! Robię nieduży remont w mojej chacie. Już zabierałam się za to od jakiegoś czasu, ale wypadek samochodowy męża i rehabilitacja przeszkodziły nam w tym. W tej sekundzie znaleźliśmy się na etapie renowacji kącika naszej córeczki i naszej sypialni. Rozważamy co możemy dać na ścianę. Tak wpadłam na pomysł, że do kącika Julki to można by było dać specjalną tapetę dla maluchów. Wszyscy na ten moment opowiadają, że tapeta do malowania to najfajniejsze rozwiązanie. Dzisiaj nawet szukałam takiego fachowego sklepu z tapetami. Ale nie mam zielonego pojęcia co kupić. Z tej przyczyny pojawiłam się tu. Powiedzcie, czym najlepiej okleić pomieszczenia?

3

Zza wycieraczki pod drzwiami wyłowiłem wczoraj fiszkę z ofertą: okleina meblowa i danymi adresowymi. Dla mnie spoko, gdyż w najbliższym czasie planuję skromną renowację 4 ścian, lecz oni mieszczą się gdzies po drugiej stronie miasta i za chiny tam nie pojadę. Wracając do tematu: szukam winylowej tapety do salonu jak również solidnej tapety z włókna szklanego do sypialni. Macie jakieś sklepy online, żeby dało się złożyć zamówienie bez szlajania się po mieście?

4

Najfajniejszą rzeczą na ozdobienie pomieszczenia są tapety. Ktoś pomyśli, że to staromodne itp. Jakiś czas temu tapety nie miały takich ładnych wzorów. Prezentowały się w tym samym fasonie. W tym czasie sporo się zmieniło. Ja mam tapety w pokoju sypialnianym oraz pokoju do dziecka. Wydaje mi się, że tapety dziecięce to super rozwiązanie. W ostatnim czasie również odnalazłam rozwiązanie na malowanie ścian przez moje pociechy i im wytapetowałam pokoik ciekawą tapetą do malowania. Czyż to nie cudowne rozwiązanie? Kolorowe tapety ścienne to przyszłość naszych mieszkań. : )

5

Wspólnie z dziadkiem dostaliśmy kwiecistą tapete w nowym sklepiku na wsi. Cały pokój wyszedł nas zaledwie 70 złotowek ? toć to wielka promocja byla! Na dziatwie również zrobiła wrażenie.