Temat: Ponadczasowe polskie produkty regio

Cześć wszystkim! Pojawił się dylemat. Za miesiąc przyjeżdża do nas znajoma z Australii. Widziałam ją jakieś 20 lat temu. Zastanawiałam się, aby dać jej coś wyjątkowego i biorę pod uwagę ponadczasowe polskie produkty regio. Tydzień temu rzuciły mi się w oczy afisze ekologiczne pieluszki i olej sezamowy. A co Wy sądzicie o takim prezencie? Ktoś kupuje produkty ekologiczne?

2

Odp: Ponadczasowe polskie produkty regio

u mnie na wsi i cebula i marchew. wszystko naturalne i tanie http://ekoholik.pl/glowna/203-olejek-kosmetyczny-rycynowy-olvita.html a ci kupuja jakis szajs za cale zarobki. i do tego dumni chodza. jedxcie na wiesc a zobaczycie jak sie tam zyje.

3

Produkty ekologiczne to świetna rzecz. Ktoś sobie może pomyśli, co koleś może wiedzieć na ten temat. Ja wiem sporo. Kiedyś ważyłem sto dwadzieścia kilogramów. Byłem bardzo młodym człowiekiem, ale grubym. Na nieszczęście przez to również byłem singlem. Pewnego wtorku podjąłem dobrą decyzję, że to tak nie może być. Poczytałem trochę rzeczy na Internecie i znalazłem, które składniki mogę spożywać. Znalazłem w necie świetny sklep z ekologicznym jedzeniem i tak zakupiłem sobie sklep ze zdrową żywnością, a także dobry olej sezamowy, no i oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć świetnej mąki dyniowej. W tej chwili jestem fajnym kolesiem. Schudłem ponad piętnaście kilogramów. Uczęszczam na siłownię. A co najważniejsze odnalazłem swoją miłość Klaudię. ; )

4

A ja natomiast mam ekologiczny papier toaletowy. Namaczam to to jak się ubrudzi i po problemie. Po prostu musicie go przetestować ! Dolna część pleców jak po dove, portfel nieodchudzony. Nakłaniam do tarcia!

5

By być zdrowy, ja zwykle używam artykułów ekologicznych. Jakiś czas temu wybrałem mąka dyniowa, więc obecnie w głównej mierze go stosuję. Od dziewczyny otrzymałem też zdrowy olej kokosowy. Ona doskonale wie, że to tego rodzaju upominek da mi dużą radość. Muszę jeszcze kupić sobie pożyteczny olej rycynowy, jak będzie taka sposobność na pewno to zrobię. Podobno ten olej dodatkowo świetnie wpływa na włosy.