1

Temat: Wymiana dachu

Cześć! Wkrótce muszę zabrać się za pokrycie dachu nową blachodawkówką, bo stara okładzina się posypała. PAtryłem po necie teksty typu  wymiana dachu  i odszukałem taką stronę z renomowaną blachodachówką z posypką mineralną Będzie dobra na dacj jednospadowy? Składać zamówienie?

2

Odp: Wymiana dachu

Bądźcie pozdrowieni! Sprawa jest następująca. Mamy z tatą trochę oszczędności i chcemy zainwestować w zamontowanie pokrycia dachowego. Szukałam w googlach pokrycie dachu blachodachówką i trafiłam na dość znaną firmę Gerard Cor Ma świetne recenzje i prawdopodobnie ma bardzo dobrej jakości blachę. Czy ktoś kupował u nich dachówkę? Napiszcie coś! Tutaj podaje adres www: http://www.gerardroofs.pl/product_detail/5

3

Od jakiegoś czasu gada się, że super rzeczą na pokrycie chaty jest blachodachówka. Kiedyś mógłbym się z tym nie zgodzić, ale sam mam taki rodzaj dachówki i jestem zadowolony. Pewnego dnia idąc chodnikiem dostałem ulotkę zatytułowaną gerard roofs. Akurat miałem w planach wymienić dachówkę. Dzięki temu miałem pewność jaki rodzaj dachówki mam wybrać. Zakupiłem na tej stronie dachówkę i po pięciu dniach była u mnie. W ciągu trzech tygodni miałem pokrytą chałupę. Wszyscy od tamtego czasu chwalą moją dachówkę.

4

Nie istnieje nic skuteczniejszego na pokrycie domu jak  blachodachówka z posypką ceramiczną. Sam mam tego rodzaju dachówkę i jestem usatysfakcjonowany. Niektórzy mogą sobie pomyśleć, co to za kłopot zamówić dachówkę na nasz dach. Aczkolwiek powinno się pamiętać, że właściwa blacha na dach to ważna rzecz. Z tej racji zakup jej jest tak ważny. Kiedyś mój przyjaciel gadał, że dla niego nie ma znaczenia blacha. Kupił byle jaką i po jednej większej ulewie porobiły się jemu wielkie dziury. Ulitowałem się nad nim i zaproponowałem jemu fachowego producenta blachy dachowej, który proponował perfekcyjnej klasy dachówkę. W tym momencie Marek rozumie, jak istotna jest stosowna blacha.

5

Najlepszą dachówką na pokrycie domu jest blachodachówka. Utwierdziłem się w tym, kiedy wpadłem na pewną witrynę sieciową, która okazała się być własnością przedsiębiorstwa Gerardroofs. Miałem duże szczęście, gdyż w tym dniu postanowiłem poszukać dachówki na moją chatę. Gdy zajrzałem na witrynę tej spółki byłem pod dużym wrażeniem ich oferty, jak także atrakcyjnych cen. Postanowiłem zamówić dachówkę. Po tygodniu dachówka pojawiła się u mnie. Pracownicy położyli mi ją. Od tamtego momentu już sporo osób podpytywało mnie gdzie zamawiałem blachę. A ja z dużym uśmiechem każdemu mówię o Gerardroofs. Polecam bardzo serdecznie tę firmę!

6

Witajcie. W najblizsym czasie odbdzie się u mnie remonont dachu domu i pytam jaka dachowke wybrać. blachodachówka? małznce bardziej sie podobają stylowe gonty blaszane tyle za to majatek kosztje. Wrzucie adresy do jakich stron albo pordżcie na co sie decydować bo ostatnio nic nie robie tylko szkam igly w stgu siana.

7

Z narzeczonym wreszcie mamy porządny dach. Ukłony za rady. Gdyby nie wiem jak....