1

Temat: Szukam pokaźnej auli wykładowej w Warszawie

Heya! Natępujący pojawił się motyw: szukam pokaźnej auli wykładowej w Warszawie na cito, bo organizator anulował mi zlecenie. Za to przysłał łaskawie linki:  sala szkoleniowa Wrocław  oraz  obiekty konferencyjne. Co za świat?!? Pomożecie towarzyszowi w biedzie?

2

Odp: Szukam pokaźnej auli wykładowej w Warszawie

Mój przyjaciel zaprezentował mi ulotki reklamowe zatytułowane:  sale konferencyjne Poznań  i konferencje Kraków. Przeczytałam je i od razu wpadło mi do głowy, aby zorganizować szkolenie na Mazurach. Szef wydał zgodę. W danej chwili powinnam jeszcze wynająć sprawdzoną aulę eventową. Koniecznie musi pomieścić 100 osób. Doradzicie mi jakiś sensowny hotel? Ważne również, aby cena nie była wygórowana.

3

Kierownictwo musi przygotować wypad na szkolenie. W związku z tym polecono mi wyszukać garsc ciekawych obiektów konferencyjnych, aby zatwierdzili właściwą oferte. Znalazłem im nowoczesną salę eventową w centrum Warszawy oraz zaprezentowalem ulotkę pt.:  sale konferencyjne nad morzem. Mimo wszystko wciąż nie wiedzą co wybrać i muszę znaleźć dla nich jeszcze inna ofertą. Proszę, doradźcie mi porządny hotel w Warszawie!

4

Za waszą sprawą ostatecznie zdołałam odnaleźć odpowiedni serwis. Wszystko już załatwione i obecnie czekamy z kolegami niedalekiej wycieczki : ) Wyrazy wdzięczności i do rychłego!