1

Temat: Kojarzycie feromony Chakra? Warto je kupić?

Przyznam się od razu, że mam niską samoocenę. Nie wiem, z czego wynika, może dlatego, że jako nastolatek często spotykałem się z odrzuceniem od strony dziewczyn? W tamtym czasie miałem spora nadwagę, ale nawet po zrzuceniu tych kilogramów wcale nie czuję się jakoś pewniej. Znalazłem gdzieś na necie ofertę feromonów Chakra. Pomyślałem, że można by spróbować, nie wiem jednak, czy są skuteczne. Ktoś z Was z nich skorzystał?

2

Odp: Kojarzycie feromony Chakra? Warto je kupić?

Hejka! A może Ty po prostu masz jakąś traumę związaną z tamtymi zdiewczynami? Może zamiast feromonów jakaś terapia, albo co?

3

Bez przesady… po prostu chłopakowi brak pewności siebie, a tu nie trzeba mówić od razu o jakichś traumatycznych przejściach! Feromony powinny dać radę, choć osobiście nie znam tej marki.

4

Też bym nie powiedział, że to trauma. Po prostu… No ciężko jest mi nawiązać z kobietą rozmowę, nie mówiąc już o tym, żeby jakąś pociągnąć. Kilka, jak nawet było mną zainteresowanych, to nie dałem rady pociągnąć dyskusji, co je z automatu odstraszało.

5

Znam ten stan, stary i strasznie współczuję. Ale akurat te feromony, które wspomniałeś, ta Chakra, to świetny pomysł. Sam znalazłem co nieco opinii na ich temat pod tym adresem http://feromony-rank.pl/produkty/chakra/. Są połączeniem kilku różnych środków, dzięki czemu dają naprawdę dobre rezultaty. Niektórzy oczekują, żeby pachniały, ale na tym polega cały mantyk, że feromony mają działać na podświadomość wink

6

Powiem szczerze, że mnie mój obecny partner złowił na feromony. Nawet nie spodziewałam się, że tak jest, dopóki nie zobaczyłam fiolki na jego półce. Ale nawet nie byłam zła smile

7

Czyli generalnie polecacie ten specyfik?

8

Ja jak najbardziej.