Temat: Potrzebny dobry dietetyk – Konin.

Ratunku, nie ma się w co ubrać, wszystko za ciasne. Nie potrafię schudnąć, stres zajadam słodyczami. Potrzebny mi dobry specjalista, który mnie przez dietę poprowadzi. Polecicie mi kogoś?

2

Odp: Potrzebny dobry dietetyk – Konin.

Natknąłem się kiedyś na coś takiego dietetyczna-rownowaga.pl, z bardzo dobrymi opiniami.

3

Ja jestem najlepszym przykładem ze jest to dobry dietetyk Konin powinien się cieszyć, że do nas też przyjeżdża. Jest to bardzo miła, serdeczna osoba, szczycąca się wieloma certyfikatami oprócz studiów, której pasją jest praca. A tu macie jej pełną stronę: http://dietetyczna-rownowaga.pl/dietetyk/konin/, możecie poczytać.

4

Byłoby super, gdyby tak było. A gdzie przyjmuje?

5

W przychodni NZOZ „Chiron” przy ul. Goździkowej 2, ale jeśli ktoś  nie może przyjechać do niej to ona dojeżdża do pacjenta. Pani dysponuje nowoczesną aparaturą do badania stanu ciała, wiesz, tłuszcz, mięśnie, woda, itp.

6

To gut. A fajna jest? Bo wiesz, nie jest łatwo obnażyć duszę przed kimś obcym. Wstyd mi, że doprowadziłam się do takiego stanu.

7

Mnie to mówisz? Nie bój się. Jest naprawde wyrozumiała, sympatyczna i chce nam grubasom pomóc.

8

Muszę się zebrać na odwagę sad