1

Temat: Okno obrotowe czy uchylno-obrotowe?

Witam. Które okno sprawdzi się lepiej do łazienki na poddaszu obrotowe czy uchylno-obrotowe? Proszę o doradzenie bo zawsze mieszkałem w bloku i niewiele wiem na ten temat.

2

Odp: Okno obrotowe czy uchylno-obrotowe?

Kwestia tego co bardziej ci się podoba. Szczerze, nie ma za bardzo różnicy w szczelności, użytkowaniu itd. Warto jedynie rozważyć czy nie będziesz się w jakiś tam sposób obijał o otwarte okno obrotowe.

3

Okna obrotowe są idealne do łazienki bo bardzo dobrze wietrzą pomieszczenie z pary. Są łatwe w otwieraniu i chodzą lekko wiec nawet kobieta nie bedzie miała z nim problemu. Uchylne niby nie zasłaniają widoku po otwarciu ale różnie bywa z mechanizmem bo jednak jest bardziej obciążony.

4

Widok z łazienki mam jako taki wiec nie bede rozpaczał jesli rama okna bedzie przeszkadzać. Najbardziej zalezy mi na szybkim i dobrym wietrzeniu pomieszczenia wiec chyba wezme obrotowe.

5

Wiesz, okno uchylne też dobrze by się spisało ale na twoim miejscu i tak zamawiałabym okna obrotowe nawet ze wzgledu na lepsze ceny. Sprawdź sobie na przykład tu: https://megablach.pl/okna-obrotowe-c-29 … 84_92.html. Wybór jest na tyle szeroki że bez problemu znajdziesz coś pasujęcego do każdego dachu, elewacji czy wystroju wnętrza. Działają już od wielu lat wiec mozesz liczyc na profesjonalne doradztwo.

6

Zamawiałem okna przez megablach.pl jakieś 2 albo 3 lata temu. Sklep oceniam pozytywnie, ceny faktycznie jedne z najnizszych w porównaniu do wszystkich sprzedawców jakich porównałem a dostawa szybka i bez niespodzianek. Duże wrażenie zrobił na mnie szeroki wybór. Śmiało można napisać że do wyboru do koloru.

7

Super o takie informacje mi chodziło.