1

Temat: Wibrator do punktu G – czy są takie na rynku?

Rozglądam się za dobrze wykonanym wibratorem zaprojektowanym pod kątem stymulacji punktu G. Sparzyłam się dotąd na dwóch które poza samymi wibracjami w zasadzie niczego nie oferowały a mi zależy na fajnych wrażeniach wink

2

Odp: Wibrator do punktu G – czy są takie na rynku?

O ile ja wiem to fajnych modeli wibratorów jest w sprzedaży coraz więcej bo i przybywa ciekawych sklepów z gadżetami dla dorosłych. Na pewno są też takie dedykowane dla punktu G.

3

Zajrzyj na Intymnosc.pl – jak na mój gust sklep numer jeden w necie. I katalog wibratorów bardzo rozbudowany. Co do punktu G to ja uwielbiam go stymulować ale w tym to jest najlepszy mój TŻ.

4

Tu trzeba podejść do tematu z rozwagą bo trzeba kupić naprawdę odpowiednio wykonany model, tutaj są ciekawe rzeczy: https://intymnosc.pl/pl/170-wibratory-punkt-g. Jeśli w ogóle kupować wibrator punkt G zdecydowanie należy wziąć pod uwagę. W przeciwnym razie żadna kobieta nie będzie z niego zadowolona.

5

Gdzieś w necie znalazłem instrukcję masażu punktu g u kobiety – myślałem żeby kiedyś spróbować ze swoją dziewczyną. A teraz myślę że z wibratorem będzie zdecydowanie lepiej. Pomyślę o tym.

6

Stronkę kojarzę ale jako świetny sklep z wibratorami analnymi bo dla mnie takie pieszczoty są numerem jeden. Jak widać oferta jest znacznie szersza i super, może na coś jeszcze się skuszę. Albo jakiś pierścień na penis dla męża...