1

Temat: Cyclo 3 Fort 60 kapsułek – gdzie najlepiej kupić?

Chcę sprawdzić czy te tabletki pomogą lepiej niż żel ma zmęczone, ciężkie nogi ale miałam ostatnio sporo wydatków na zdrowie i chciałabym zaoszczędzić

2

Odp: Cyclo 3 Fort 60 kapsułek – gdzie najlepiej kupić?

poszukaj w różnych aptekach i porównaj ceny, rozbieżności mogą być bardzo duże. A teraz większość aptek ma odsłony internetowe więc możesz sobie wygodnie popatrzeć przez net

3

Ja bym raczej powiedziała żeby od razu kupić przez net a nie tylko szukać. Tutaj masz Cyclo 3 Fort 60 kapsułek https://www.aptekamini.pl/cyclo-3-fort- … rdych.html, nie wiem jak wygladają ceny tego środka bo go stosowałam ale ogólnie chyba w sieci jest taniej a na pewno nie będzie tanio w tradycyjnych aptekach

4

Pewnie tak, a zwłaszcza na aptekamini.pl, polecam tam kupować a zwłaszcza jak się składa większe zamówienie. Wtedy można naprawdę dużo zaoszczędzić względem innych aptek, zwłaszcza stacjonarnych

5

Na porównywanie i szperanie nie mam za bardzo czasu ale chyba faktycznie z tego linku będzie najlepszy wybór zwłaszcza że muszę jeszcze kupić kilka rzeczy. Dzięki za pomysł, kupię na Apteka Mini, nie znałam wcześniej tego miejsca. Pozdrawiam smile