1

Temat: Pozycjonowanie czy adwords dla sklepu modelarskiego z Lublina? Co się bardziej opłaca?

Jak w temacie, mała sonda tongue Pozycjonowanie czy adwords? Trochę poczytałem o jednym i o drugim i interesują mnie wasze opinie.

2

Odp: Pozycjonowanie czy adwords dla sklepu modelarskiego z Lublina? Co się bardziej opłaca?

Skoro nie sprzedajesz przez internet to pierwsza opcja wink Zresztą nawet przy sklepie online była by ona lepsza tongue Lokalnie łatwiej będzie wejść na podium jeżeli chodzi o wyniki a adwords powinno się łączyć z pozycjonowaniem, wtedy będą najlepsze efekty wink

3

Odp: Pozycjonowanie czy adwords dla sklepu modelarskiego z Lublina? Co się bardziej opłaca?

Z reguły rzadziej klikasz w linki sponsorowane, częściej na własną rękę szukasz konkretnego miejsca. Podzielam zdanie kolegi, pozycjonowanie jest znacznie lepsze. Chociaż na twoim miejscu pomyślała bym o sprzedaży internetowej bo to przyszłość big_smile

4

W sumie i jedno i drugie znajdziesz na https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/lublin/. Ta firma zrobi dla ciebie konkretne pozycjonowanie a jak tego będzie mało to zajmują się też adwords wink Do tego jakaś subskrypcja mailowa z dobrymi rabatami i efekt murowany tongue

5

Jeżeli chcesz inwestować w marketing w internecie to Grupa Tense to najlepszy wybór. W sumie może głupio tak mówić bo z innych firm nie korzystałem tongue Pewnie dlatego że skoro jedna robi wszystko dobrze to po co to zmieniać.

6

W internecie ludzie piszą że pozycjonowanie lokalne ma dużo większy namacalny efekt, adwords dobrze się spisuje jako dodatek chociaż efektywność jest co raz mniejsza. Chyba mam odpowiedź na swoje pytanie wink