1

Temat: Jaką tapetę dobrać do salonu?

Pytanie moje jest dość pilne ponieważ szukamy odpowiedniej tapety już jakiś czas i mój małżonek zaczyna się lekko niecierpliwić brakiem decyzji. Niestety dotąd nie trafiłam na żaden sklep jaki w tym zakresie miałby coś na zasadzie – o, biorę to! Gdybyście byli uprzejmi i polecili jakiegoś sprzedawcę to będę wdzięczna.

2

Odp: Jaką tapetę dobrać do salonu?

Pamiętam że zamawiałam swego czasu na którejś z platform handlowych tapety ale nie byłam zadowolona. Myślę że najlepiej skorzystać z oferty jakiegoś sklepu z tapetami który się w tym specjalizuje.

3

Jasne że jak zamawiać tapety to tylko w sprawdzonym miejscu. Zawsze jest szerszy wybór i rzeczywiście jakość towaru jest bez porównania lepsza aniżeli w przypadku jakichś internetowych aukcji wystawianych przez firmy-krzak...

4

Synowa bardzo chwaliła sklep Tapetuj.pl – brała stamtąd tapety i do pokoju dziecięcego i do salonu właśnie. Myślę że warto byłoby właśnie tam poszukać i na coś się zdecydować bo na oko oferta spora.

5

Cóż przychylam się do sugestii powyżej. Trochę siedzę w tematach remontowych i już kilku swoim klientom poleciłem tapety z tego miejsca. Jest oddzielna oferta tapet salonowych: https://tapetuj.pl/category/tapety-do-salonu. Plusem dużym jest to że bardzo ładnie się je kładzie, nic się nie zrywa (kwestia materiałów) no i gama wzornictwa jest potężna. Jak tam się czegoś nie wybierze to już nie wiem big_smile

6

Sądzę że w salonie raczej powinien znaleźć się jakiś neutralny wzór. Rzecz jasna to tylko moja opinia – każdy przecież chce mieć tak urządzone wnętrza jak wynika to z jego indywidualnych chęci i potrzeb.

7

Długi czas miałam w pokoju dziennym farbę, w tej chwili mam wytapetowane i nie narzekam. Akurat preferuję raczej wyraziste wzory.

8

Lepiej dopłacić parę złotych w dobrym sklepie i mieć pewność że kupioną rolkę w ogóle da się bez komplikacji położyć na ścianie.

9

Nie myślałam dotąd o tapecie w kontekście planowanego remontu ale chyba zaczynam zmieniać zdanie wink