1

Temat: Profesjonalne artykuły marketingowe

Drukarnie oraz różnorodne firmy promocyjne walczą o kupców. Powstało tak mnóstwo tych drukarni, że taki normalny przedsiębiorca jak ja nie ma zielonego pojęcia, gdzie ma sobie zaprojektować tę reklamę. Według mnie nie ma problemu z odnalezieniem takiej usługi. Ja miałem większy kłopot z wybraniem profesjonalnego artykułu marketingowego. Nie wiedziałem na co mam się zdecydować. Aż w końcu pewnego dnia idąc ulicą dostałem ulotkę zatytułowaną: druk wizytówek warszawa. Uznałem, że zadzwonię tam. To była dobra decyzja, ponieważ tam powiedzieli mi co wybrać. W końcu znalazłem swoją wymarzoną reklamę dla mojej spółki. Jestem zadowolony! : )

2

Odp: Profesjonalne artykuły marketingowe

Istnieje wiele ciekawych firm, które polecają fachową reklamę oraz jej druk. Mam salon fryzjerski i mam świadomość jak istotna jest dobra promocja. Ja stawiam na wizytówki oraz różnorakie materiały. Bardzo często jak klientka wpada do salonu to dostaje ode mnie mały upominek oraz nasze wizytówki. Ja jestem zadowolona z firmy, która stworzyła dla mnie je. Nie miałam żadnego kłopotu ze znalezieniem fachowej firmy. Nawet ją odnalazłam w gazecie. Było tam fajne ogłoszenie zatytułowane: druk cyfrowy Warszawa. Zadzwoniłam, dogadałam wszystkie szczegóły. Po miesiącu miałam już gotowe wizytówki. : D

3

Odp: Profesjonalne artykuły marketingowe

Bardzo często wchodzę na fora dyskusyjne i zawsze jestem zadowolony z omawianych tutaj rozmów. Muszę przyznać, że temat reklamy i czy banalnie jest ją stworzyć jest bardzo interesujący. Jednakże ja nie posiadam swojego przedsiębiorstwa i nie chcę jej. Chociaż kilka tygodni temu pomagałem rozwiązać takie kłopoty mojemu koledze, który nie miał bladego pojęcia gdzie znaleźć firmę robiącą oraz drukującą reklamę. Odnalazłem w necie pewną stronę sieciową na której proponowali najwyższej klasy projekty reklam drukowanych. Pokazałem jemu ją. Z tego co słyszałem, to skorzystał z tej usługi.