1

Temat: Pościel na mojej liście prezentów

Wkrótce moje wesele a ja muszę jeszcze sporządzić listę prezentów dla weselników. Chciałabym otrzymać jakąś ciekawą pościel. Nabrałam ochoty na nią, gdy zobaczyłam u znajomej paragon, gdzie znajdował się napis: pościel wełniana. Stwierdziłam, że za tak dobrą jakość, cena jest niska. Muszę przyznać, że Gosia ma niezły gust. Zresztą zbliżony do mojego. Kochamy ciekawe wzory i barwy na pościeli. A tak w ogóle mam nadzieję, że nasze małżeństwo będzie podobnie trwałe jak moich rodziców. Są ze sobą blisko 40 lat. To się nazywa rekord! 

2

Odp: Pościel na mojej liście prezentów

Nie ma nic prostszego jak znaleźć fajny prezent dla świeżo upieczonego małżeństwa. Ja zakupiłam swoim przyjaciołom w prezencie komplet pościeli. Z resztą ktoś kilka dni temu mi także polecał, żebym zakupiła dla nich kołdry puchowe kauffmann. Czemu nie, ale na obecną chwilę nie mam takiej potrzeby. Jeśli będzie taka konieczność to zamówię. Takich sklepów jest bardzo dużo. Gdzie się nie obejrzy to coś odnajdzie. Należy trochę poszukać. Dlatego ja Wam nie pomogę. To nie temat dla mnie. Idę na inne forum dyskusyjne. Pozdrawiam! 

3

Odp: Pościel na mojej liście prezentów

Spośród dużego wyboru przeróżnych towarów, moim zdaniem pościel jest bardzo pożytecznym podarunkiem. Kiedy byłam u moich najbliższych, ujrzałam tego rodzaju pościel. Była do niej przyczepiona metka, gdzie widniał napis: pościel z wełny owczej. Wzięłam ją sobie, żebym mogła zakupić taką samą pościel dla siebie. Uwielbiam wysypiać się w eleganckiej pościeli, wówczas mam wyjątkowe sny i mój małżonek również jest szczęśliwy ; )