1

Temat: Wyposażenie firmy budowlanej

Witam! Ostatnio odrobinkę zwiększyłem zadania swojego przedsiębiorstwa. Z początkiem trudniliśmy się tylko niedużymi materiałami przeznaczonymi do budowy. Teraz także rozważam również o tym, aby sprzedawać blachy na dach. Z tej przyczyny poszukuję więcej maszyn, ponieważ nie mam takich specjalnych. Wielokrotnie słyszałem i czytałem, że pasy mocujące to najlepsze rozwiązanie. Sam nie wiem, gdyż przyznam się, że nie znam się zbyt dobrze na tym. Muszę spytać innych co myślą na ten temat. Z tej racji napisałem tutaj. Pragnę się czegoś ciekawego dowiedzieć od forumowiczów. Może ktoś tutaj ma jakieś doświadczenie w kupowaniu maszyn do spółek. W ogóle ciekawi mnie jakie wyposażenie było ostatnio potrzebne w Waszej firmie? Przydarzyła Wam się taka sytuacja, że bez jakiegoś sprzętu nie możecie się obyć? 

2

Odp: Wyposażenie firmy budowlanej

Normalne, że jak się potrzebuje jakiejś maszyny to kupuje się ją. Ale to nie temat dla mnie, gdyż ja nie zajmuję się naszym przedsiębiorstwem, tylko mój facet. Chociaż wczoraj dowiedziałam się, że wiele firm korzysta z pewnej witryny internetowej. Mówią, że tam można znaleźć mnóstwo trwałych maszyn. Możliwe, nie mam zielonego pojęcia! Słuchajcie, wystarczy troszeczkę poszperać w necie na ten temat i sprawa rozwiązana. Nie czaję całej tej wielkiej dyskusji. Przepraszam, ale ja Wam nie mam zamiaru pomagać. Radźcie sobie sami. Powodzenia. 

3

Nie znam się na mechanice, nie mam do tego odpowiedniego wyedukowania i kompletnie nie orientuję się w tym jak nabywać narzędzia dla fabryk. Bez względu na to, czy chodzi o wózki gospodarcze czy coś innego. Żeby kupić właściwy typ do konkretnej fabryki musimy się być specjalistą w danej dziedzinie, a ja takie wiedzy nie posiadam. Stąd też nie widzę tu miejsca dla siebie, na razie!

4

Bardzo dobra rzecz, która bardzo przydaje się w firmie to podesty magazynowe. Sam niedawno w coś takiego zainwestowałem. Mam spółkę, w której transportujemy ciężkie przedmioty, jak chociażby blacha bądź też cement itp. Dlatego wiem, jak znaczące są takie podnośniki. Kilka tygodni temu w przedsiębiorstwie mojego znajomego doszłoby do wypadku. Przenosili pustaki. Nie mam pojęcia czy ktoś za mało je zamocował, gdyż zerwały się liny i wszystkie pustaki spadły na ziemię z dużej wysokości. Dzięki Bogu nic się złego nie wydarzyło, ale sytuacja była tragiczna. Myślę, że gdyby ktoś stał w pobliżu, to mógłby tego nie przeżyć. Ta sytuacja dała mi bardzo dużo do myślenia. Z tej przyczyny zamówiłem sporo nowoczesnych urządzeń, by coś takiego nie wydarzyło się u mnie w firmie.

5

Za moich czasów to się sprzęt do przedsiębiorstwa kupowało od bratniego narodu ze wschodu i nikt nie miał z tym problemu. Przychodził właściciel, mówił co należy wymienić i się przedmioty takie jak wciągnik dźwigniowy nabywało w określonej z góry fabryce. Nie było potrzeba żadnych sieci, for, ani żadnych takich. Nie rozumiem po co takie motanie zadania i zakładanie o tym tematów na stronach internetowych. Spadam stąd, cześć!

6

Doskonała inwestycja w naszej spółce, to niewątpliwie wciągnik dźwigniowy. Powinienem powiedzieć, że ten zakup mojemu szefowi wyjątkowo się udał. W tym przedsiębiorstwie jestem zatrudniony już wiele lat, jednak takiego skutecznego szefa do tej chwili nie było. Sądzę że może zajść naprawdę wysoko. W porównaniu do zeszłej osoby na kierowniczym stołku, to jest znacznie lepszy. 

7

Moja firma jakiś czas temu zakupiła pasy transportowe. Są one pożądane przy asekuracji ładunku w trakcie przewozu. Pasy są wyprodukowane ze specjalnej taśmy, stosują je małe firmy, jak i także wielkie przedsiębiorstwa. Spółkę, która zaproponowała nam te pasy, znalazł mój kierownik dzięki wizytówce, na której był umieszczony napis: INTERFORK. Jestem na etacie w ogromnym przedsiębiorstwie, i powinienem napisać, że uwielbiam swoją robotę. Atmosfera w spółce jest niezmiernie miła. W niedalekiej przyszłości nie zamierzam zmiany miejsca pracy. Moja żona jest też zadowolona, ponieważ przynoszę kapuchę do domu. Notorycznie nawet razem jeździmy na wycieczki.

8

Nie jestem specem od mechaniki, nie kręci mnie również wyposażenie miejsc pracy. Zupełnie nie znam się na kwestii która firma tworzy najlepsze części do wózków Clark http://www.interfork.com.pl/pl/czesci-d … zkow-clark Moja aktywność w tym temacie w ogóle nie posiada sensu bo zupełnie nie będę w stanie nic sensownego żadnemu użytkownikowi polecić. Idę stąd, cześć!