Temat: Wesele zapamiętam do końca życia

Cześć : ) Świetnie przypominam sobie dzień mojego uroczystości weselnej. Jejku, jak wiele ja się wtenczas nałaziłam, by wszystko było dobrze. Jednakże zapamiętam to zdarzenie już zawsze. Długo się zastanawiałam z moim mężczyzną, czy na nasze sakramentalne tak, zaprosić zespół czy DJa. Jednakże doszliśmy do porozumienia, że najlepiej zainwestować w zespoły weselne. Pragnę się was zapytać, kto był u was na waszym sakramentalnym tak? Zespół czy też DJ? Czekam na wasze odpowiedzi. 

2

Odp: Wesele zapamiętam do końca życia

Nigdy nie zapomnę tego doskonałego zespołu, który bawił gości na moim weselu. Dokładniejsze dane są w internecie tu http://www.oldschoolrockers.com.pl/kapela-na-wesele Rety, jak dużo było wówczas załatwiania. A jak duży był stres. Przypuszczalnie nie mogłabym przeżywać tego powtórnie. Jednak mam wyjątkowe wspomnienia.

3

Odp: Wesele zapamiętam do końca życia

Wielka nuda! Naprawdę od pewnego czasu wieje tutaj zanudzaniem. Sądziłam, że po tak długaśnej nieobecności odrobinę odpocznę, ale jednak to była pomyłka. Każdy wybiera to co chce. Jedni rezerwują DJ'ów, a inni kapele. Ja uważam, że zespół weselny z doświadczeniem to najlepsze rozwiązanie. I z tej przyczyny miałam orkiestrę na swoim weselu. Problem z głowy. Macie mało ciekawe tematy. Ja posiadam naprawdę lepsze rzeczy do dyskusji. 

4

Odp: Wesele zapamiętam do końca życia

Bardzo często loguję się na forum internetowe i zawsze jestem zadowolony z podejmowanych tu pogawędek. Jednakże niestety w tym malutko mogę powiedzieć, bo nie korzystałem jeszcze z usług takich zespołów bądź też DJ'ów. Na razie nie będę miał wesela. Chociaż w tej kwestii pomogłem mojej znajomej, gdyż zastanawiała się co zarezerwować czy DJ'a czy kapelę. A ja siedząc na necie trafiłem na pewną stronę internetową http://www.oldschoolrockers.com.pl/pozn … ol-weselny i przesłałem ją jej. Z tego co wiem to wynajęła sobie ten zespół. Super, że udało mi się jej pomóc.