1

Temat: Muszę pomyśleć o wybieleniu zębów

Hej : ) Złoszczą mnie moje żółte zęby. Nie umiem ich domyć! Z pewnością nieodzowne jest tutaj ich fachowe wybielenie. Muszę odnaleźć jakiś gabinet dentystyczny w Poznaniu oferujący wybielanie zębów. Mam jedynie wiarę w to, że spotkam tam kompetentnego poznańskiego stomatologa. Kolega mówił, że godna polecenia jest ta klinika http://www.dent-poznan.pl/nasz-gabinet-stomatologiczny ale wszedłem tutaj, gdyż chciałbym się was spytać: czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego specjalistę? Odpowiedzcie, czy robiliście sobie zęby u niego?

2

Odp: Muszę pomyśleć o wybieleniu zębów

Ja uczęszczałam do przeróżnych lekarzy dentystów. U znanego poznańskiego stomatologa robiłam korony porcelanowe w gabinecie zamieszczonym w Poznaniu. Dzięki niemu szalenie udoskonaliła się jakość mojego funkcjonowania. Do tej chwili, moje zęby miały różnorodne ubarwienie, natomiast w tym momencie są jednokolorowe. To sprawia, że jestem dużo bardziej otwarta, a kontakt z drugim człowiekiem, nie jest w tej chwili taki trudny. Mnóstwo moich kumpeli zdecydowało się na białe korony z porcelany, a ja również dałam się przekonać, czego zupełnie nie żałuję.

3

Mogę odrobinę doradzić jeśli chodzi o stomatologów z Poznania bowiem ciągle chadzam po rozmaitych gabinetach i solidnie sie orientuję. Rzeczywiście bardzo dobre implanty wstawiają dentyści z Poznania, moja mamusia już sobie zafundowała. W Poznaniu świadczą usługi dobrzy dentyści, lepsi niż w niedużych miejscowościach. Ogólnie śmiało można stwierdzić, że stomatologia w Poznaniu jest na wysokim poziomie

4

Zjawiam sie u dentysty czasami ale nie posiadam aż tak rozległego porównania aby mówić że jedna klinika jest bardziej profesjonalna od innych. Sam mam do Was prośbę żebyście skierowali mnie do kogoś kto prowadzi w Poznaniu gabinet protetyczny. Nie należę do grona emerytów ale niestety jestem zobligowany wykonać dla siebie protezę.

5

Ja jeszcze całkiem niedawno miałam spore kłopoty z uzębieniem. Musiałam pilnie wstawić trochę wypełnień i rozjaśnić sobie zęby. Z przykrością stwierdzam, że wypijam wielkie ilości kawy, jaka odznaczyła rzucające się w oczy ślady na moich zębach. Przez pewien czas nie umiałam się zdecydować na należytego stomatologa, aż na mieście nie ujrzałam reklamy z zakładu dent-poznań. Uznałam, że żyje się tylko raz i zdecydowałam się na terapię. Przy wszelkich czynnościach lekarz starał się niwelować niedogodności do absolutnego minimum. Teraz wreszcie jestem w stanie się chwalić pięknym uśmiechem.

6

Wiele razy zaglądam na forum dyskusyjne i zawsze jestem usatysfakcjonowany z omawianych tu tematów. Jednakże niestety w tym niewiele mogę powiedzieć, gdyż to moja małżonka znalazła naszego stomatologa. Ale przyznam się, że coraz bardziej rozmyślam o wymianie jego. Nawet w piątek odnalazłem pod słowami fachowe wybielanie zębów w Poznaniu bez liku interesujących ofert. Odrobinę przeglądałem o tym w Internecie. Chyba rzeczywiście zmienię tego stomatologa, ale jeszcze obgadam to z moją najwspanialszą.