1

Temat: Na co zwracać uwagę przy wyborze lampy?

Jedni przy wyborze lamp zwracają uwagę na energooszczędność oraz wygodę, inni zaś na wytworność i wizerunek. Każdy posiada swoje priorytety. Ja zespoliłam ze sobą przyjemny wygląd oraz pożyteczność. Ostatnimi czasy zmieniałam w całej chałupie lampy, ponieważ w trakcie burzy doszło do wywalenia korków w naszym bloku i na nieszczęście spaliło mi lampy. Nie wiem jak to się mogło stać, ale na szczęście nikt nie doznał kontuzji. Początkowo poszła jadalnia z kuchnią i przedpokój. Bardzo chciałam znaleźć jakieś ciekawe lampy, więc wpisałam w przeglądarkę energooszczędne oświetlenie przedpokoju, wiszące lampy kuchenne, nowoczesne lampy kuchenne. Na szczęście prędko udało mi się znaleźć zawodową firmę, która zaproponowała mi perfekcyjnej klasy lampy. W tym momencie pozostało mi jednie zmienić lampę w łazience, salonie oraz sypialni. : D

2

Odp: Na co zwracać uwagę przy wyborze lampy?

Siemka! Pragnę wymienić w swoim domu lampy. Myślę, że te co mam są już staromodne, a w ogóle widać, że się zniszczyły. Na początku pragnę krok po kroku zmienić je. Wpadłam na pomysł, że rozpocznę od pokoju dziennego. Ostatnio byłam w sklepie z akcesoriami do domu i wzięłam informator z lampami. Odnalazłam tam lampę Markslojd, lampy producenta Atermide oraz lampy salonowe. Wszystkie lampy były cudowne. Niestety nie wiem co powinna brać pod uwagę przy zamawianiu ich. Dlatego pojawiłam się tu. Pragnę Was spytać na co powinno się zwrócić uwagę przy zakupie lampy? Są jakieś reguły?

3

Ja swego czasu montowałem oświetlenie przedpokojowe. Ale zanim to uczyniłem, rzetelnie zbadałem sobie modele oświetlenia u znajomych. Mój brat przykładowo kupił ogromnie fajne nowoczesne lampy dla salonów na witrynie pod tym adresem www. U innego znajomego dostrzegłem natomiast rewelacyjne nowoczesne lampy u sufitu. Jak łatwo dostrzec, rodzajów świateł jest ogromna liczba i nikt nie może narzekać na niewielki wachlarz modeli. Każdy jest w stanie bez problemu trafić na idealne do remontowanego mieszkania.

4

Każdy ma inne zasady co do zamawiania lamp. Uważam, że to jest wybór każdego z osobna. Jedni skupiają uwagę na komfort, inni zaś szyk itp. Mnie ta sprawa nie interesuje, gdyż takie rzeczy polecam fachowcom. Nawet dwa tygodnie temu ktoś mi mówił, że pod hasłami oświetlenie poznań odnajdę profesjonalny sklep z lampami. Czemu nie, może z czasem. Na razie nie potrzebuję, gdyż niedawno w mojej chacie takimi rzeczami zajmowała się dekoratorka wnętrz. Tak więc musicie radzić sobie sami. Pa!

5

Wydaje mi się, że podejmowane rozmowy na forach online są pomocne. Nie raz myślałam, czym powinniśmy kierować się przy braniu lamp. Nawet przedwczoraj znalazłam interesujący artykuł o tytule lampy do sypialni nowoczesne. Muszę szczerze powiedzieć, że mam coraz to większą potrzebę zamówić takie lampy. Od zawsze śniłam o kryształowym oświetleniu. Niemniej jeszcze muszę to mocno przemyśleć, bo chciałabym być pewna czy ta lampka nie będzie wyglądała lipnie w moim pokoju sypialnianym.