1

Temat: Osiedle zaczyna zyć

Zamieszkiwane przez nas osiedle od dawna było smutne. Nie dało się za bardzo wybyć z najmłodszym, w celu nieskrępowanej zabawy w pobliżu. Zmieniło się to dopiero w chwili, gdy jeden z sąsiadów wspomniał sobie firmę, która realizuje punkty z gatunku kolorowe sale zabaw i różnorodny plac zabaw. W ich ofercie są podobnie miejsca takie jak: siłownie zewnętrzne. Serio, nie czaję jak moje blokowisko było w stanie uprzednio funkcjonować bez tego typu punktów. No ale najważniejsze, że ktoś o tym nareszcie pomyślał.

2

Odp: Osiedle zaczyna zyć

Ta chaotyczna gadanina mówi ledwie tyle, że Polska bogaci się aż serce roście. Kiedy byłem mały nikt nie myślał o cudownych bawialniach. Niewielki fragment kredy dostarczał rozrywkę na całe weekendy. Naród dostał małpiego rozumu.

3

Powala mnie ta mała architektura. bezpieczne place zabaw wyrastają jeden po drugim, maluchy fajnie się bawią i nie ma strachu, że zrobią sobie krzywdę. Tyle, że one zawsze znajdą metodę, aby się pokaleczyć. Kiedyś mały chłopczyk złamał sobie palec na piłce i tyle z homologacji. Jednakże powinno się o ochronie dla najmłodszych co nieco wiedzieć

4

Ciężko powiedzieć co mogłoby stać na osiedlu. Nie mam zielonego pojęcia, gdyż takimi rzeczami się nie ciekawię. Ale jak mi się przypomniało, kiedy moja przyjaciółka poszukiwała fajnego projektu placu zabaw dla maluchów to odnalazła w sieci pewną stronę internetową, na której proponowali takie rzeczy. No cóż, kłopot miała rozwiązany. Dlatego nie czaję tej dyskusji. Sądzę, że są naprawdę ciekawsze tematy do dyskusji.. Nie rozumiem Was. Spadam stąd. Pa!